Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kathi Béla, Kökény Béla és az...

Kathi Béla, Kökény Béla és az ilyen híresebb magyar testépítők milyen teljesítményfokozószereket használnak versenyfelkészülésnél, hogy ilyen nagy izomtomeggel+szárazsággal tudjanak színpadra lépni?

Figyelt kérdés

Mik ezeknek a szereknek a nevei?

Áll tőle még a kukiuk?

Illegálisak-e?



2019. nov. 11. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az összeset
2019. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom pontosan, mit használnak, de túlvannak a naturál szinten az egyértelmű.

Maga az hogy használja nem illegális, forgalomba hozni, árulni, nagy mennyiséget birtokolni viszont az, és büntethető.

2019. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Túl vannak a naturál határon"

TÉÉÉNYLEG? 😀😀 sosem gondoltam volna. Micsoda meglátás. 😂

2019. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak áll tőle ha a Dia terhes :D
2019. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hgh es inzulin most a meno,es a divat

Attol ilyen izmos majmok

2019. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen,novi megy folymat meg inzulin
2019. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindent is. Egy normal keret komoly tomeghez pl ami Kokenynek van heti legalabb 1000 mg test, tren, boldenon, gh, inzulin. Plusz a maradek.
2019. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztos forrásból tudom hogy ezeknek az említett embereknek a szervezete eléggé megvan viselve

Ment a nővi+tesztó meg az inzulin! Ezek nem érik meg a nyugdíjat az 100

2019. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
9-es.Nem vagyok kezdő csupán nem vágyok jártas a szteroidok világában. Stílusodhoz gratulálok, egyből anyazod a másikat, bravó
2019. nov. 12. 22:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Értem, nem degradálni akartalak evvel, és nem neked anyáztam.

De nem tudom elolvastad-e a válaszokat, ő kezdett először magyarázni nekem, pedig ez szerintem nem dolga egy másik válaszolónak. Ha haszontalannak találja, tolja rá a piros kezet, ha olyat írtam szerinte, ami nem állja meg a helyét, akkor pedig nyugodtan lehet érvelni, de a pökhendi gúnyolódást én megvetem, és erre nekem meg ilyen stílusom lesz. Gratulálj az övéhez, ennyit tudok mondani.

2019. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!