Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétánál többször vizelés?

Diétánál többször vizelés?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem a diétát, de kb óránként járok pisilni...

Eddig eléggé keveset ittam(1l).

Most ráálltam legalább 3literre.


2019. nov. 12. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

1l napi bevitellel valoszinuleg nagyon be vagy vizesedve. Most hirteldn a haromszorosat viszed be, egyreszt ido kell mire ezt megszokja a szervezet, masreszt most hajtod ki magadbol az alacsony vizfogyasztas kozben felhalmozott mennyiseget.

Idovel merseklodik, de a kb. 2 orankenti vizeles mondhato a normalisnak. Aktiv sportevekenyseg mellett megnovelt folyadekbevitel eseten 1,5-2 ora a normalis.

2019. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat orankent 2x jarok kb...
2019. nov. 12. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

A szervezetnek ido kell arallni, megszokni. Nem egy gep, ami egyik pillanatrol a masikra total mashogy kepes mukodni. Te egyik naprol a masikra triplaztad (!) a folyadekbevitelt, meg is mire szamitottal?

Fokozatosan illil ekkora valtoztatast beiktatni. 3-4 naponkent fel literrel emeled, kevesbe sokkolja a vizhaztartast. Par het es beall a normalisra. Nem a szervezeted meg nem a viz a hibas azert mert fel orankent jarsz wc-re, hanem te mert eddig nem ittal kb. semmit.

Vegyel vissza belole egy litert es vigyel bele fokozatot, jobb lesz.

2019. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1gramm szénhidrát 4gramm vízet köt meg

Így ha most visszavetted a szénhidrát fogyasztást, akkor ürül a testedből egy csomó víz

+Sokan a sót is lerakják, ami nagy hiba, a szervezetnek kell a só és elektrolit utanpótlás, különben a víz csak átszalad rajtad.

2019. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!