Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 100 g fehérje nem lesz...

Napi 100 g fehérje nem lesz kevés? Részlet lent

Figyelt kérdés
177 cm és 78 kg-os férfi vagyok és le akarom adni a hasamon levő felesleget meg izmosodni is szeretnék. Heti 5-6 napot edzek 4 sulyzos edzes es 1-2 box. Na most beírtam ezeket az adatokat 2 kalkulatorba is es az egyik napi 96 masik 99 g fehérjét ajánl a fogyashoz. Nem kevés ez? Tartok attól h az az izom ami most van rajtam leépül es a zsír meg marad mivel kevés a feherje.
2019. nov. 13. 03:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz egyszerre izmosodni es zsirt egetni, en a helyedben eloszor csinalnek 1-2 evig egy minosegi tomegelest es aztan dietaznek

120G feherje azert kene, tskg-onkent 1,5 azert kell

Szenhidrat kb 2-3g tskg-kent attol fugg mennyire zsirosodsz

2019. nov. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bodybuilderen meg máshol is azt olvastam h diéta esetén legalább 2 g feherje kell testsúly kilogrrammonként. Az meg kozel 180 g feherjet jelent naponta az en esetemben. A kalkulátorok szerint mégis 100 g kell a fogyáshoz.
2019. nov. 13. 03:56
 3/8 anonim ***** válasza:
egyel azt ami jol esik , en is csak nagyjabol nezem a bevitelem, megis erosodok, novok jobban mint mikor grammra neztem a fehejrebevitelem stb. Igaz hogy regebben kondiztam azota meg mar sportolok is 😃
2019. nov. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyreszt lehet egyszerre izmosodni es zsirt egetni (halado szinten is) csak kevesbe latvanyos bizonyos idointervallumon mivel lassu folyamat. Masreszt a 2g/tslg feherjeigeny intenziv, testepito jellegu sulyzos edzes eseten indokolt. Kevesbe intenziv sulyzozasnal 1,5, sportos eletmod mellett 1g/ tskg. Egyebkent a zsirmentes testtomeggel kell kalkulalni, a te esetedben ez valahol 55-60 kg. 100-120g napi feherjebevitel az esetedben realis.
2019. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tobbet ahogy kinezz valahogy legalabb 3g feherje/tskg kene
2019. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a számolgatást, senki se csinálja ezt csak ajánlgatjátok a kezdőknek. Senki sem fogja hobbi szinte grammra számolni a makróit.

Egyél napi legalább 3x rendes ételt, saccold meg hogy kalóriatöbblet vagy deficit legyen, és ne egyél szemetet.

2019. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem art tisztaban lenni az alap etelek makrotartalmaval, ha egy +-10%-al besaccolja az atlagfogyasztasat mar boven rendben van. De hiaba szamolja a kaloriat saccra, ha fogalmad sincs mibol mennyit viszel be. Kovetkezo kerdese az lesz, hogy minden oke, 3k kalorias etrenddel nem fejlodik. Nem hat, mikor napi 80-100g feherjet visz be, hogy fejlodne. Sehogy. Max. az elso par evben.
2019. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent a kaloria tobblet vagy deficit egy nagyon torz megfogalmaz. Igazabol onmagaban egyik sem befolyasolja erdemben a fejlodest. En kepes vagyok 3-4 k kaloriaval tomegelni es 4-4,5k kaloriaval dietazni. Sokkal fontosabb hogy mit, es amirol soha senki nem beszel hogy mikor eszel.
2019. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!