Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A vékony vagy netán izmos...

A vékony vagy netán izmos emberek miért hiszik különbnek, többnek magukat a duciknál?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 13:27
 1/9 anonim válasza:
100%
Én pl. kövér vagyok,szeretnék testtömegemből leadni és én is különbnek hiszem magamat csak mert duci vagyok,ez is emberfüggő, nincs összefüggés vele hogy duci avagy vékony,izmos-e az illető.
2019. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Akarat gyengének tekintik őket. És én látok ebben igazságot...
2019. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Hogy ne érezzem magam különbnek olyan emberektől akiknek annyi elszántságuk nincs hogy a kalóriabevitelület rendben tartsák? Nekem ez olyan dolog mint a fogmosás vagy az esti zuhanyzás, nekik meg életük kihívása.
2019. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy az ilyen kirekesztő, bunkók fognak itt megjelenni egyből habzó szájjal.


Szégyelljétek magatokat!

2019. nov. 16. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

1. Nem nyafogok, hogy de jó volna lefogyni vagy egy kis izmot magamra szedni és nem keresek kifogásokat, mint hogy nincs hozzá genetikám, hanem beleteszem a munkát és ezt elérem.


2. Nem mennek rommá az ízületeim 35-40 éves koromra, emellett lényegesen lecsökkentem a cukorbetegség, szív és érrendszeri megbetegedések és rák kockázatát.


3. Ami TB-t befizetek, azt javarészt pont az egészségtelenül élők, kövérek és dohányosok élik fel. Nem teher vagyok a társadalomra, hanem a társadalom terhét viselem.


A sportos emberek nem különbnek hiszik magukat, hanem sok tekintetben bizony különbek is és megdolgoztak azért, hogy azok legyenek.


És nem szeretem, hogy ilyen lekicsinylő és cuki neveket használunk a túlsúlyra, mint duci és társai. A túlsúly az túlsúly és nem egyedül a te személyes problémád.

2019. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én izmos-dagadt vagyok.Való igaz,hogy a súlyfelesleggel rendelkező embereknek általában kevesebb az akaraterejük,ezen nincs mit szépíteni.Nekem is,még ha edzem is.

Önmagában azért lenézni egy ducit mert duci,az bunkóság.Az meg megint más dolog,ha mondjuk egy duci elkezd irigykedni egy izmosra,aki megmondja neki,hogy senkinek nincs ingyen,bizony önfegyelem és kitartás kell az eredményhez,és ilyenkor csalódottan tovább frusztrálódik az illető,hogy milyen igazságtalan az élet.Na ezt valahogy én sem tudom értékelni.Annak ellenére,hogy rajtam is van fölösleg,de én legalább nem sírok.

2019. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En vekony vagyok, sose neztem le vagy szoltam volna be egy tulsulyos embernek. Ellenben a tulsulyos nok rendszeresen belemkotnek. Ilyenkor vallat rantok es viszlat. Javaslom ugyanezt neked is, vagy tegyel ellene, ha ennyire zavar.


22/L

2019. nov. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Ez olyan kérdés mint hogy a kövèrek miért szólnak be a vèkonyaknak?

Na?

Azért, mert magukkal van bajuk...

Ellenkező esetben pedig azért, mert elhanyagolásnak tekintik sokan az elhízást, amiben részben igazuk is van.

Én nem szoktam egyiket sem csinálni, egyébként nem értem miért általánosít mindenki.

Mindkettőből van jó is meg rossz is...

2019. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert az ő kinézetük áldozatot és sok munkát követel. A helyes étkezés és edzés drága mulatság, valamint időigényes is amit akár évekig is csinálni kell ha eredményeket akarsz.


Persze ettől nem lesz értékesebb senki, de azért becsülendő dolog hogy ennyi időt, pénz és energiát fektet valaki az egészségébe.

2019. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!