Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tapasztalt már valaki kellemet...

Tapasztalt már valaki kellemetlen hatásokat a scitec multi pro plusz-tól?

Figyelt kérdés

Konkrétan már sokszor éreztem, hogy böfögök tőle,de ma reggel is jött, a böföghetnék, egyre rosszabb érzés lett, míg végül most hánytam ki egy nagy adag vitaminkapszula szagú habot... utàna egyből megkönnyebbültem.

ebböl a vitaminkészítményből eddig 7adagot szedtem be, itt ajánlottátok 2 hete.



2019. nov. 18. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
csak jót tapasztaltam vele kapcsolatban. ne rágd szét a tablettákat, fogod lenyeled és nem gondolkodsz rajta többet. ne hánytasd magad, ezek vitaminok nem mérgek
2019. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha az jött le az iràsomból, hogy hánytatom magam, akkor valami nem tiszta...
2019. nov. 18. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy sciteces multivitamin kapszula volt lyukas, en hulye bevettem. Vegig egette a nyelocsovem, utana hasonlokat ereztem mint amit leirtal. Sok vizzel merseklodott.

A kapszulas cuccok ugy vannak megtervezve, hogy ne egybola gyomorban szivodjanak fel. Ha serult a kapszula, vagy eros a gyomorsavad, elofordulhat ilyesmi. Neked valoszinuleg az utobbi all fenn.

Letezik tablettas multivitamin, en jo par eve mar csak olyat hasznalok, nem szeretem a kapszulat. Biotechnek a daily packja, illetve a buzz vitamin packja vagy az animal pak pl. ilyen.

2019. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én aztán nem. Ha nem szeretnéd tovább szedni, szívesen megveszem tőled.
2019. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra eszed? Az tud ilyet okozni.
2019. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy ettél-e...

Önmagában, kaja nélkül semmilyen vitamint nem szabadna bevenni.

Én egyszer lettem rosszul, több napos vizitúrán voltunk, és út közben akartunk megállni reggelit venni (elfogyott a kaja), de nem akartam újra pakolászni, gondoltam, nem baj, ha egy órával kaja előtt veszem be.

De baj volt.

2019. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is kb 3 oran keresztul büfögöm fel azt a halolajas kellemetlen gyogyszer izt. Most a Biotech-est tolom attol nincs semmi ilyen.
2019. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 halolajból akármelyiket eszed, jó eséllyel érzed a friss büfin a halolaj ízt.


A én fogyasztom a pakkot, nem minden nap, de minden esetben étkezés után és van, hogy a 6-7 darabot is elosztom a reggeli-ebédhez, így nem egyben megy le annyi.

2019. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Matol en is ezt talaltam ki, elosztom
2019. nov. 19. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!