Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelésnél nektek is szokott...

Tömegelésnél nektek is szokott hanyingeretek lenni?

Figyelt kérdés
nem rég kezdtem el edzeni. tenyleg csak hízni szeretnék. csak kérdés, ha a napi 5 étkezést megpróbálom betartani, mennyire jó, ha nem vagyok éhes és eszem? tehát hányingerem van a kajától de gyűröm magamba. lehet ebből valami probléma?
2019. nov. 18. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne egyél olyat amitől hányingered van. Ha nem vagy felkokszolt 100+ kilós testépítő vagy erőemelő, nem normális hogy annyit eszel hogy rosszul vagy tőle. Nyilván én sem vagyok mindig éhes a 4300kcal-s napi bevitelemmel, de még mindig szeretek enni.

Mit eszel, mennyit, mit szedsz és hogy néz ki a heti edzésed?

2019. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem kokszolok, egyszerűen tényleg csak naponta keveset ettem eddig. ilyen kenyereket talán 1 főtétel 1 nap meg ha lusta voltam főzni pizzák stb ami kényelmes. most meg ugye csak próbálom a napi 5 étkezést tartani, és gondolom sok. de ahoz, hogy tömegeljen az ember ahoz pont ez a lényeg nem? hogy gyűrt magadba a kaját. heti 4x járok edzeni


1- mell és has

2- hát váll

3- bicepsz ricepsz

4- csak láb


emellett tegnap vettem tömegnövelőt is. hyper mass azthiszem a neve. 170 centi vagyok és jó ha vagyok 55 kiló. szerintem vékony vagyok, ez nem tetszik nekem sem. ezért szeretnék hízni, plusz rendszert vinni napjaimban, hogy ne csak az xbox és munka kombó legyen.

2019. nov. 18. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az egyél többször kevesebbet elvet. Szedj multivitamint, egyéb vitaminokat, az meghozza az étvágyat. De edzés is meghozza. 😃 +tipp: nullkalóriás üdítő, az is éhséget okoz.
2019. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet:D beszerszek majd multivitamint. milyet érdemes?
2019. nov. 18. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Növi menjen vagy ghrp 2 vagy 6. Annyit fogsz enni mint egy ló!
2019. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
183/68 vagyok. Az alap kalóriaigényem így olyan 1900 kcal körül van. 2300-at eszem, edzésnap inkább 2500-at. Ezt két evésre meg tudom enni kényelmesen, mikor kezdtem volt 3. Neked ennél kevesebb is elég lenne. Próbálj olyan ételeket választani, amikben kisebb tömegbem több kalória van, így nyersz egy kis helyet.
2019. nov. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint pl?
2019. nov. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!