Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol lehet ilyen gumikötelet...

Hol lehet ilyen gumikötelet (resistance band) venni itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az alabbi linken talalhatohoz hasonlo gumikotel kene nekem, resistance band, elastic/circle band. Szoval ami szovet es gumi, es nem a vekony sima gumi ami huzodszkodashoz jo, hanem ez, ami labazashoz, s nem serti a bort mint a gumi. Meg ami igy korben van, es nem az a vekony "veges" kotel, es nem is expander.

Sajnos itthon sehol nem talalok, es semmi kedvem rendelni, sok ido.

Koszi :)

22/L


[link]



#gumi #kötél #lábedzés #expander #gumikötél #Resistance #glutes #elastic #circle band #elastic band
2019. nov. 19. 09:47
 1/4 Mr.Q77 ***** válasza:
33%

2019 ben egy 22 éves emberkének még mindig problémát jelent egy ilyen szimpla keresés?


beírod a google be hogy "resistance band ár" és voálá ki is dobja honnan tudsz rendelni Magyarországon ...


[link]

2019. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2019-ben még mindig problémát jelent egy nagyokosnak a mondatok értelmezése? Hogy f ságokat dob be erre a gugli, meg Mo-n kell és nem külföldről és ha angolul írod be, akkor Mon-n nem hoz be normális találatot és ink külföldieket hoz be? :)

Gratulálok.

2019. nov. 21. 14:12
 3/4 A kérdező kommentje:

Te magyar.

Ahelyett hogy segítenél, vagy ha már nem tudsz kussolnál. Igazi magyar.

2019. nov. 21. 14:13
 4/4 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Végre elkezdtek itthon is árulni így feltalálás után 5 évvel ilyen booty bands-eket:


[link]


[link]


Én még külföldről rendeltem, de mostmár könnyebb :)

2021. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!