Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után szédülés?

Edzés után szédülés?

Figyelt kérdés

Edzés után kb 1 órával kezdtem el érezni, hogy szédülök. Ettem és ittam is eleget.

Kicsit aggaszt, már egy ideje folyamat szédülök és zúg hátul a fejem. Valamint ha fordítom a fejem, olyan érzésem van, mintha hajón lennék és dobálnának a hullámok.

Lehet valami komolyabb, vagy csak kicsit megeröltettem magam?

17/L


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. nov. 21. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A nyak elfordítása miatti szédülés időskorban jellemző inkább, elzáródik az ér a rossz állapotban lévő nyaki gerinc miatt, így az nekem érdekes.

Belső fül probléma is szóba jöhet. Én kivizsgáltatnám. Mióta tart egyébként?

2019. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve olyan szédülést érzel mint hirtelen felkeléskor/vagy ha lemegy a vérnyomás, vagy forog a világ?
2019. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Nagyjából 3 órája tart. Egyszer régebben volt ilyen, de akkor sokkal durvább volt.

Inkább ilyen világforgás szerű érzésem van.

2019. nov. 21. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaa, ha csak most van akkor talán migrén is szóba jöhet. Ha holnapra nem múlik el nézz el azért orvoshoz, de ne aggódj rajta.
2019. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neurológiai szakrendelést holnap mindenféleképpen keress fel. Sok minden lehet.
2019. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!