Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők miért ítélkeznek?

A testépítők miért ítélkeznek?

Figyelt kérdés
A napokban is volt egy kérdés amiben a kérdező dagadtnak meg lustának bélyegezte az emberek nagy részét.ilyen rosszindulatúak vagytok? Ez nagyon elkeserítő: ha valaki meg csak félúton jar az nem látszik rajta akkor azt is lenézik egyesek?

2019. nov. 22. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Hát én csak azt nézem le aki nem tesz semmit. Aki elkezdett változtatni örülök neki. Megmondom őszintén személyszerint engem felb***, hogy évente egyszer ha elmegyek a dokihoz a sok dagadék miatt várok egy csomót, meg hogy elfoglalnak 2 ülést a buszon/vonaton. Picit szánalmasnak gondolom, hogy valaki jól érzi magát ilyen hájpacniként mikor tehetne magáért, hogy legalább kisebb legyen, meg ne haljon meg 50 évesen szívrohamban. És már gyerekek között is rohamosan nő ezeknek a száma. Én utálom őket na, én kicsinyességem vagy se ezt eldöntheti mindenki magának, gondolom a dagadtak szerint szarszemét vagyok... :'D
2019. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
60%
Muszáj ennyire kretén kérdéseket feltenni?
2019. nov. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem a testépítők ítélkeznek. Inkább a magukra igényes nem össze-vissza zabáló embereknek van meg a véleménye, a fegyelmezetlen zsírdisznókról.

Mert nem normális, hogy egy ember négykézláb úgy nézzen ki, mint egy disznó.

Bárhogy is próbálja elhitetni a média.

2019. nov. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Ma Magyarország népessége a világ egyik legelhízottabja.


Láttam azt a kérdést. Jöttek volt pár válaszoló aki nagyon magára vette a dolgot. Folyamatosan kifogást gyártottak. Ezért nem futok, azért nem eszek kevesebbet.


A kedvencem az volt aki azt írta, hogy amíg követi a diétát addig fogy, de utána visszaáll a normális (mármint a szerinte normálisra, azaz arra amitől elhízott) étkezésre akkor újra elhízik, akkor meg mi értelme...


Érted?? Ezt komolyan gondolják egyesek, ilyen buták :(



Az a nagy igazság, hogy az elhizott emberek akaratgyengék, kifogásgyárosok. Úgy vannak vele, hogy könnyebb beletörődni a sorsuba mint saját kezükbe venni az irányítást.

2019. nov. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Ja és megnyugodhatsz kérdező, én lenézem a többi változtatni képtelen embert is, bármiben is nyomorult. Lenézek egy teljesen izmos kigyúrt embert, ha pl más dolgai meg csesződnek el, és tehetetlen benne mert csak a zabálásra meg a gyúrásra van esze. Bár remélem nincsenek ilyenek, de lenézném azt is.
2019. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
En is jelen voltam az emlitett kerdes "alatt", sokak szamara az jott le hogy vedem a dagikat. Szo sem volt errol, csupan a tenyezok ismerete nelkuli eloitelettel szemben leptem fel "vedelmezoen". En alapvetoen nem itelkezem a koverek felett, 20-on 1-2 evesen en is szo szerint irtoztam a koverektol, valtozott a hozzaallasom, a kulso alapjan semmilyen konzekvenciat nem vonok le senkirol.
2019. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, az emberek tobbseget egyaltalan nem erdekli, hogy nezel ki

Van jobb dolguk mint masokat bamulni :D

2019. nov. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2019. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek nem egy testépítőt, aki azelőtt nyápic legény volt. Olyat is, aki korábban túlsúllyal küzdött. Aki ilyen helyről verekedte fel magát, ha nem is joggal, de okkal büszke magára, s érzi úgy, ha ő meg tudta tenni, akkor más miért ne tudná?
2019. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

7-es:

Ja mert a mai világ pont arról szól h nem számít h nézel ki, nem érdekel senkit. . . Minden területen hátrány ha valaki jelentősen el van hízva. Persze a saját egészsége miatt a leginkább de sajnos még mindig sok elhízott ember elhiteti magával h nem is baj az a + 25-30-40 kg felesleg.

De társkeresésben is sikeresebb leszel egy normális( nem feltétlen kigyúrt) testtel mint full hájasan.

2019. nov. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!