Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Törzs edzés, hát fájdalom. Mi...

Törzs edzés, hát fájdalom. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Pár éve hobbi szinten edzek, hát gyakorlatoknál a felhúzást hanyagoltam. De jött a fájdalom, nem tudom, hogy sérv vagy izomláz. (Mint ha felásnád a kertet és fáj a derekad). 185 cm vagyok. 60 kg ot soknak éreztem sok ismétléshez. Kisebb tárcsákkal jobban le kell hajolni, még hosszabb utat kell megtenni. 6 ik ismétlés után ézem már így nem megyek feljebb. Éles izom fájdalom a csípőlapáttal egy magasságban a gerincoszlop 2 oldalán derékfájdalmat érzek. Gerincoszlop mellett 2 oldalt az izom ujjnyi ponton fáj. "Ahol egyenes tartásnál 2 oldalt kis gödröcske is látható az embereknél. Próbálkoztam hiperhajlítással magas ismétlésszámmal ugyanez a fájdalom előjött a 2 ik ismétlésnél. Felhúzás lehet szabálytalan de más "derék, törzs " gyakorlatnál ez izomláz, vagy sérülés van kialakulóban?

2019. nov. 24. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Izomláz, edzetlenség.

Ülőmunkát végzel?

2019. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Részben ülő, álló, pakoló. Raktárban dolgozom. Próbálom, a hiperhajlítást magas ismétléssel. Hátha csak izomláz edzettlenség . Csak meglepődtem mert egy irodai dolgozó hozzám csatlakozott, és neki nincsenek ilyen panaszai és előtte nem edzett.(programozó) Ezért aggódtam, hogy sérülés van kialakulóban. Ugyancsak megfájdul gugoláskor lábtolókor nagyobb súlyoknál.
2019. nov. 25. 00:23
 3/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy meghúztad? egy sontkovács csodákra képes múgy
2019. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a gyakorlatok közben jön elő. De pár nap elmúlik mindig. Csak éles fájdalomnak érzem nem egy izomláznak. Pláne egy 2-3 sorozatnál kezdéskor olyan hamar izomlázam lenne, nem hinném. Ezért írtam ide.
2019. nov. 26. 00:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy huzodasom, ami egyik regi felhuzasomhoz sem volt hasonlithato, mivrl tok olyan volt, mintha nagyon durva izomlazam lenne, es edzes kozben jott ki, gyakorlat kozben
2019. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat!
2019. nov. 27. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!