Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rémisztően vékonyak a lábaim,...

Rémisztően vékonyak a lábaim, főleg a vádlim és a bokám zavar nagyon. Lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Tehát mint írtam, nagyon vékonyak a lábaim. Szeretnék testépítésbe kezdeni, de nagyon félek, hogy a lábaim nem fogják tudni követni a felsőtestem és ezáltal nagyon hülyén néznék ki. :/ Azt szeretném kérdezni, hogy kitartással van-e esély arra hogy ezekből a lábakból valami normális kinézetű lábakat össze lehessen hozni? :/ Kérlek titeket hogy aki fikázni akár, az ne tegye, mert már 12-13eves korom óta nagyon rosszul érzem magam miatta és tényleg szeretnék változtatni :/ előre is köszönöm a válaszokat!

Kép a lábaimról: [link]



2019. nov. 25. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Guggolás, felhúzás, kaja.
2019. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond, tök szexi vagy!


Béla

2019. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első köszi :/de úgy hallottam hogy ez nagyon genetika függő elsősorban :/

Béla neked is köszönöm, de női szemmel nézve ez egyáltalán nem szexi és ha zavar sehogy se lesz számomra se az. Legalábbis ebben a formaban.

2019. nov. 25. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehogy genetika függő, a miosztatin-receptoraid függenek a genetikádtól és ezen ráérsz aggódni ha versenyszerű testépítő vagy erőemelő leszel.

Ahhoz hogy ne legyenek pálcika lábaid edzés és kaja kell.

2019. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tehát akkor röviden tömören lehet ez még vastagabb kitartó edzéssel és persze kajálással? Profi testepitő nem szeretnék lenni, csak amolyan jó formájú fizikummal szeretnék rendelkezni, amire már lehet azt mondani, hogy nem visz el egy nagyobb szél:)
2019. nov. 25. 23:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát az izomzatodon persze lehet.

De a bokád vastagságát a csontozat határozza meg, hogy az mennyire vastagodhat az edzéstől, na azt nem tudom.

2019. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sexy lábak. Belém törölhetnéd őket.


56/f

2019. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A vadli es comb izomtomeget tudod sulyzos edzessel novelni. A boka izulet es labszar vastagsagan nem nagyon tudsz erdemben valtoztatni. Lsd. Larry Wheels, 400 folott huz, 350 folott guggol es 280 folott nyom, meg is vekony a laba.
2019. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nincsenek rossz lábaid, jó formája van, ne akarj vastag bokát, nem szexi az.

Edz combra, vádlira, izmos legyen, ha az megvan, teljesen mindegy hogy vastag vagy vékony a lábad.


40n

2019. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális bokád van. Vékony alkatú vagy, így persze, hogy arányosan a lábaid sem vaskosak. Ezen, ahogy írták, edzéssel és jó étkezéssel lehet segíteni.
2019. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!