Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak akkor lehetek sikeres...

Csak akkor lehetek sikeres ebben a sportban, ha mindent, az egész életemet alárendelem?

Figyelt kérdés
Nem csak edzegetni akarok járni. A lehető legtöbbet akarom elérni! Nagyon ambíciózus vagyok!

2019. nov. 28. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mit akarsz elérni? Testképzavarod van? Szar az életed, és azt gondolom az izom majd megváltoztat mindent, és egyből rádtalál a szerelem meg hasonlók? Mert ha ilyenek akkor van egy rossz hírem.
2019. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat, ha szabadna kérnem!
2019. nov. 28. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem, e körül forgott minden. Edzettem, és ettem mint az állat.

Most heti 3×45 percet edzem (de kőkeményen), és jobban nézik ki, mint előtte. A kajára ugyanúgy figyelek már az egészségem miatt is. Annyi változott, hogy kevesebb fehérje, és több zöldség/gyümölcs megy. Mondjuk én naturál is vagyok.

2019. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Normális válaszokat, ha szabadna kérnem!"

Az első válaszoló teljesen normális választ adott. Attól még, hogy nem tetszik, lehet normális.


Mit jelent az, hogy a legtöbbet akarod elérni? Vagyis indulni akarsz a Mr. Olimpián? Mert akkor hobbi szinten munka mellett nem biztos, hogy ez menni fog.

2019. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bocsi, nem bántásból, csak hallottam már embert ilyen problémába esni. Ez a sport olyan, meg az emberi szervezet, hogy az első pár kg feljön viszonylag könnyen, aztán pedig megküzdesz minden kis izomtömegért. És szerintem baromság feladniegy csomó időt és pénzt +2 cm karátmérőért, főleg ha annyira nem is az motivál hogy izmos legyél, hamem valamilyen dolgot szeretnél elérni izmosan, amiről azt gondolod, hogy nem tudod szar formával. És amikor én elkezdtem érdeklődni a sport irányába, rengeteget olvastam neten, több könyvet is, tömérdek cikket. És abból következtetve, hogy egyből itt kérdeztél, azt feltételezem, hogy nem nagy szerelmed a testépítés, hanem eszközként tekintesz rá esetleg.

Ne vedd bántónak, az első válaszom, csak próbáltam a motivációdat kikérdezni. Lehet, hogy egy tök sikeres normális csávó vagy, nem tudhatom. Csak gonddolt át, ki lehet dobni erre a sportra százezreket könnyedén, az időről energiárólnem is beszélve. Mit szeretnél elérni? Milyen formát? Linkelj képet.

2019. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kb ez a cél

[link]

2019. nov. 28. 14:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát...akkor koxra fel :D
2019. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, ehhez alap a koksz. Micsoda újdonság, hogy ebben a sportban akkor tudsz eredményt felmutatni ha keményen tolod a szereket.
2019. nov. 28. 16:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha versenyezni akarsz igen, ha hobbi szinten akarod akkor pedig ertelmetlen.
2019. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudj kérlek, de mégis miért lenne hobbi szinten értelmetlen?

Nem az.

2019. nov. 29. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!