Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a fehérje ér valamit...

Ez a fehérje ér valamit szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Lány vagyok,csak kicsit izmosodn,formásodni szeretnék. Edzés mellett szedném, laktóz érzékeny vagyok így biztonságosabbnak gondolom ha növényi fehérjével próbálkoznék. Csak kiegészítésnek szánom, nem ettől várom az izmosodást. Mit gondoltok?



2019. nov. 30. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem ér semmit
2019. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért nem? van rá valami magyarázat vagy csak alapból ellene vagy az ilyeneknek?
2019. nov. 30. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:

mitől várod az izmosodást? mármint mit csinálsz?


a fehérje az fehérje. arra való, hogy ha rendes kajából valamiért nem tudod bevinni a napi szükséges mennyiséget, akkor ezekkel pótolhatod, kiegészítheted.

2019. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elmegy, de én nem vagyok híve a szójának. A szervezet a növényi eredetű fehérjéket kevésbé hatékonyan hasznosítja és ráadásul még alacsonyabb is a fehérjetartalma, mint az állati eredetű fehérjét tartalmazó termékeknek (átlagosan 19-20/30g az állati ~26/30g-mal szemben). Ráadásul ez elég drága is.


Ebbe ugyan tejsavó fehérjét is ír (de azt is, hogy laktózmentes), viszont 26/30g-os, és ebből 1kg olcsóbb, mint amit te linkeltél:

[link]

2019. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szója megemeli az ösztrogént, így könnyen zsírosodhatsz.
2019. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Honnan veszitek, hogy szója? Sztem ebbe nincs. Direkt olyat kerestem ami nem szójás de növényi.
2019. dec. 7. 18:19
 7/7 A kérdező kommentje:
5 különböző növényi fehérjeforrással: borsófehérje, rizsfehérje, kókuszfehérje, gránátalmafehérje, sütőtökfehérje
2019. dec. 7. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!