Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek is Drugs Bunny a...

Szerintetek is Drugs Bunny a leghitelesebb alak a magyar testépítés világában?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én személyszerint kiskoromban rengeteget hallgattam Bunnyt, most belenéztem egy videójába hát mond olyan dolgokat, amiket én nem hinnék azért csak úgy el, de összességében véve szerintem egész nyugodtan alapozhatod rá az edzésedet, sokan lenézik, de vágja ő a dolgokat szerintem. De a stílusa miatt én nem tudok felnézni rá, szerintem sokkal több szaktudás kell ahhoz, hogy valaki ilyen modorral bánjon a laikus néppel (lásd edző válaszol)
2019. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez már volt kérdés, időnként felteszed?
2019. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is a leg, de én rengeteget tanultam tőle, gyakorlatilag az alapokat. Van egy sajátos stílusa ami pl nekem bejön, de azt is el tudom honni hogy van akinek nem
2019. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyszerű ember. Hatalmas tudással, rengeteget tanulhatunk tőle.
2019. dec. 2. 07:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon szerintem mondhato a leghitelesebbnek.
2019. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nemzetközi szinten is megállja a helyét!
2019. dec. 2. 10:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egy barom
2019. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Honnan veszed a bátorságot, hogy így beszélj róla?
2019. dec. 3. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, trollkodsz-e, vagy ezt komolyan gondolod.

Drugs Bunny egy felszínes tudású, borzasztóan egyszerű ember.


A kezdőknek nagy segítség lehet - nekem is az volt- de egy haladónak már borzasztóan kevés az ő tudása.


Kezdjük azzal, hogy már eleve röhejes egy olyan embert hitelesnek nevezni, aki a Scitec-et szidta, majd náluk kezdett dolgozni, szteroidozva eljárt drogmentes maratonokra, semmit nem érő táplálékkiegészítőket akar rásózni a kezdőkre, és megírt egy tárgyi tévedésektől hemzsegő könyvet Sárga kapszulva néven, amiben még azt sem képes normálisan megfogalmazni, hogy mik azok az izületvédők, vagy mi az aerob.


És nyilván nagyon hiteles egy olyan ember, aki folyton ellentmond magának, vagy teljesen megváltozik a vélemény félévente. A fészbukozókat szidja, de bezzeg az rendben van, hogy felrakja twitterre, hogy milyen cuki a kutyája meg hogy hogyan tud pózolni motoron.


Pár hónapja belehallgattam a BB rádióba: orbitális baromságokat hord össze, magyarországi kalifátusról, hogy nem számít Mészáros Lőrinc gazdagodása stb. Annyira érti az országban zajló dolgokat, mint egy vidéki nyugdíjas, nemváltásról kezdett beszélni, aztán összemosta a nemi identitást a szexuális orientációról..meg mindent mindennel.


Hogy is fogalmazzak, hogy ne legyek bunkó? szóval én még értelmes Drugs Bunny-rajongóval nem találkoztam, inkább a tájékozatlan angolul nem tudó emberek szeretik, akik nem olvasnak más szakértőket külföldi oldalakon, illetve akik vevők a primitív stílusára.

2019. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ennyi ostobaságot összehordani.


Te nagyon okosnak hiszed magad, mond te mit tettél le az asztalra? Semmit.

2019. dec. 4. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!