Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2:30 Percig plank jonak a szamit?

2:30 Percig plank jonak a szamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Egyik haverom hivta fel a figyelmemet erre a gyakorlatra . Most csinaltam eloszor 2:30 percig tudtam tartani , ez jonak szamit ? Semmi fele edzest nem csinaltam eddig .Elore is koszonom a valaszokat ^^!

2019. dec. 12. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jónak.
2019. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem csináltad jól, nagyon felemelted a hátad és a feneked.
2019. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Ötletem sincs ebben mi számít jónak, de mivel ennyit én is megtudok csinálni úgy hogy soha sem szoktam és én közel sem vagyok nagy szám szerintem semmilyen téren sem, csak jó ideje már kondiba járok.


Így megmerem kockáztatni, hogy nem.


... de ne másokhoz viszonyítsd magad. Mivel az itteni emberek közül valószínűleg senki sem elit erőemelő, ifbb pro testépítő így gondolom senkinek a kérdésére sem aki felrakja, hogy "Jónak számít?" sem az a válasz, hogy "Igen, annak".

2019. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem átlagos testalkattal, heti 5 tesiórával sikerült legalább 2 perc lányként. Úgyhogy szerintem nem sok.
2019. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha végig szabályos, egyenes volt a tested, akkor nagyon jó. Mondjuk nekem a stabil plank elég unalmas, ennyi idő alatt én már forgok jobbra-balra:)
2019. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!