Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorfként van értelme űzni...

Ektomorfként van értelme űzni ezt a sportot?

Figyelt kérdés
Vagy inkább adjam fel, fogadjam el, hogy nem leszek izmos, nők kedvence soha és inkább legyek hosszútávfutó?
2019. dec. 16. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
persze, mert átmész mezomorfba.
2019. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zabálj sokat és endomorf leszel.
2019. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az összes nőcsábász ismerősöm inkább vékony "ektomorf", mintsem kigyúrt hegyomlás.
2019. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze be kell nyomni kis propit es tied a vilag tessa
2019. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én xenomorfként űzöm. Eleinte furcsán néztek rám, de aztán megszoktak. Viszont sajnos kénytelen vagyok kizárólag szabadsúlyokra hagyatkozni, mert a gépek nem igazán idomulnak az anatómiámhoz.
2019. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Minden testtipussal lehetsz izmos, csak az egyikkel konnyebb, a masikkal nehezebb. Ettol meg ugyanannyi ertelme van.
2019. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erős akarok lenni!
2019. dec. 17. 17:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Azzal majd jön az izom is! A kettő nincs meg egymás nélkül.
2019. dec. 17. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért olyan vékonyka kb. az összes ázsiai súlyemelőbajnok?
2019. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én tizenévesen a 197 centimhez voltam 74 kiló is, amikor kb kilátszottak a bordáim és úgy néztem ki, mint egy auschwitzi fogoly. 79 kg voltam amikor testépíteni kezdtem másfél éve, még mindig elég vékony. Most 93 kg vagyok és sportos, enyhén izmosnak mondanám magam. Sosem gondoltam korábban, hogy már csak ezt a szintet is elérhetem és még bőven van felfelé, hiszen másfél év testépítő időszámításban még semmi.


Napi 5-6 étkezés, 2 g/testsúlykilogramm állati fehérje, 5 g/testsúlykilogramm szénhidrát, napi 8 óra alvás, napi 5 liter víz és heti 3 edzés. Tápkiegnek vitamincsomagot, ízületvédőt, edzés utáni fehérjét és szénhidrátot, BCAA-t szedek, ami kijön kb. havi 15 ezerből.


De már néhány hónap után láttam a fejlődést és hogy megéri csinálni. Csak akkor tényleg csinálni kell és rá kell szánni az időt, bele kell tenni az erőfeszítést.

2019. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!