Elérhető?

Figyelt kérdés
Hasonló forma hozható kox nélkül ?

2019. dec. 18. 21:34
 1/9 A kérdező kommentje:
2019. dec. 18. 21:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak hasonló. De erről a képről szerintem simán hozható naturálon. Ehhez semmi nem kell szerintem.
2019. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy ilyen fitness p.csának szűkebb a sunája, mint egy átlag emberé?
2020. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért nézd meg a többi fotóját is,van izom a csajszin rendesen,kétlem,hogy hozható lenne,ezt a szárazságot megtartani egy nőnek pedig egészségtelen is.


Miért lenne szűkebb neki?

Ha egy nő 120 kilóról indul akkor be is szűkül mire lemegy 60ra?...

2020. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 jesszusom veled valami nagyon gáz van, mégis hogy jon ez ide?

#4Koszonom az értelmes válaszodat

Írhatok még, hogy mit gondoltok...

2020. jún. 29. 09:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonló alakot szeretnél?esetleg koxolni?
2020. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, az volt a kérdés hogy ezt kox nélkül lehet e és ha igen kb mennyi idő és hogyan...
2020. jún. 29. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdés ugye honnan indulsz,mennyi időt tudsz ráfordítani meg életmód váltás mindenképp.

Az egész évben ilyen száraz vagy dologról sajna kár álmodozni,meg mint írtam nem is egészséges,különösen nőknek.

Lehet,hogy sok a negatívum így elsőre,de sose az ilyen verseny előtt 1 nappal készült fotós koxos képek szabjanak célt.

Sokkal jobban jársz ha egy reális célt próbálsz elérni,amiben jól is érzed magad,jól is nézel ki és ami a legjobb még egészséges is,ezt pedig simán el lehet érni,igaz lehet,hogy évek,talán csak hónapok kérdése (nem tudom honnan indulsz),de arra gondolj,hogy ez az életmódváltás már az első naptól pozitív hatásokkal fog bírni ha jól csinálod,ha nem csinálod jól azt meg úgyis jelzi a szervezeted,tükör nem az mutatja ami a cél lenne,rossz közérzet,fejfájás vagy súlyosabb,a lényeg,hogy úgyis jelez a szervezet ha valami nem oké.

Első az egészséges táplálkozás,aztán a megfelelő edzés,regeneráció,onnantól pedig csak türelem és kitartás.

2020. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elérhető. ❤
2023. júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!