Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt katona? Civil vagyok,...

Van itt katona? Civil vagyok, nem voltam kna, de célom, hogy a MH katonai alapkiképzés elvárásait teljesiteni tudjam a civil edzés során. Civilként honnan ismerhetem meg a kiképzési elvárásokat?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat

2019. dec. 19. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

A kiképzést nem vágom csak a bekerülési feltételeket. A fizikai követelmények vicc kategória. Rendőrség, tűzoltóság úgyszintén.


Gondolom a kiképzés se lehet sokkal nehezebb...

2019. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
első körben az is jöhet. Mármint bekerülési feltétel
2019. dec. 19. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Itt mindent megtalálsz

2019. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÖSZI SZÉPEN! :)
2019. dec. 19. 20:51
 5/6 anonim válasza:
100%
A kiképzés nagyrészt foglalkozásokból áll.Gondolok itt alakira,tereptanra,műszakira,lövészetre,eü,vegyvédelem stb. Tehát nem lehet össze egyeztetni a kettőt, de felteszem,hogy téged akkor a fizikai elvárások érdekelnek.Arról pedig azt kell,hogy mondjam,hogy a béka segge alatt van.Ráadásul egyre lejebb viszik a fizikai ponthatárokat 260 aztán 240 most meg 220. És valaki még ezt sem tudja teljesíteni.Nálunk is van ilyen az ezrednél,de magas beosztásba van tehát nem lehet mit tenni...
2019. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az nke-hhk kat.tesi követelményeit nézd meg, azok már nehezebbek :)
2020. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!