Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Manapság mi ez a nagy divat,...

Manapság mi ez a nagy divat, hogy mindenki azzal jön, hogy ő naturál, meg direkt kiemelik, hogy naturba tolják mintha az valami különleges nagy érdem lenne?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mert manapság naturálban elérni valamit ritka mint a fehér holló

és szerintem 10 év múlva is megtartani azt a motivációt, hogy eddzen az ember, mikor a legtöbb koxos hülyegyerek 2-3 év edzéssel már túlszárnyalta, az becsülendő

2019. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert az. A többség nem mondhatja el ezt magáról.
2019. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban elismerésre méltó naturálnak maradni és megküzdeni minden kis eredményért úgy, hogy egy karnyújtásra van bárki számára a kox, amivel nagyon sokan élnek is, és olyan szintű a különbség szerekkel és nélkülük, hogy a nemrég edző hülyegyerek is olyan eredményeket ér el tudatlanul, amit egy naturál sosem fog, ráadásul fele annyi befektetett eregiával. És akkor ezek az emberek nagyobb elismerést is kapnak az életben, mert az átlag laikus ebbe nem lát bele.


Ezt úgy írtam le, hogy ismerem mind a két oldalt. Éveket edzettem naturálban és kipróbáltam már azt is, milyen ha nem naturál az ember.

2019. dec. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amatőr szinten ez a sport számomra arról szól, hogy a fizikumod tükrözze a valós erőnléted. A legtöbb szurikáta közelében nincs ennek, egy naturalban tudatos edzéssel és étkezéssel pár év alatt elérhető erőnlétet sem képesek felmutatni, de a fizikum is olyan, mint egy jóllakott óvodás a rég kinőtt pizsiben.

Aki natúrban edz amatőr szinten, az saját magával verseng, tisztában van a lehetőségeivel és a korlátaival, teljesen racionálisan látja ezt a sportot. Aki meg hobbi szinten elkezdi szurkálni a csinos kis borotvált popsiját, fejben egy óvodás szintjén van, brutál kisebbségi komplexussal küzd, és másoknál akar jobb lenni. Abszolút nincs racionális rálátása, mert soha nem lesz a legjobb, mindig van valaki aki nagyobb, szárazabb, erősebb. A színpadon más a helyzet, ott már számít az egyén képessége, és a befektetett munka. A strandon meg a plázában nem számít, legnagyobb hülyeség azért kockáztatni, hogy 5-10 kilóval nagyobb legyél 3 év alatt mint natúrban 10 év alatt. Akinek erre van szüksége, ott mélyen gyökerező problémák vannak, amiből a kox nem kiút, csak fejest ugrasz vele a sza_osgödörbe. Hamis önbizalmat és biztonságérzetet ad, a problémát kiváltó ok ugyan úgy megmarad.

2019. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!