Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti is hallgattok a tápkieges...

Ti is hallgattok a tápkieges bolt eladó tanácsaira?

Figyelt kérdés

Multkor voltam bent. Mondta érkezett hidrolizátum o is fogyasztja es mondta kedvenc izét meg hogy edzés után ez egy kiválo lehetöség.


Na mondom egye fene. Vettem 2 kiloval, 20 ezer forint. 2 honap alatt feljott 1,5 kilo színtiszta izom a stagnálás után!


Tegnap bent voltam es megkoszontem neki a segitseget.


Ti is igy vagytok ezzel gondolom?


2019. dec. 24. 09:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a pali izmos volt csak azert hallgattam rá.
2019. dec. 24. 09:21
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Porok helyett normális ételt kéne enni, úgy 2 kiló is felment volna! Te is a marketing áldozata lettél, butákat kihasználják, vetetik velük a drága porokat!
2019. dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Normális húst ennél inkább, bélszín, lazac, garnéla ilyen szar porok helyett!
2019. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem eszek ilyen baromsagokat, minden nap kijon valami uj ize, a nevuket se lehet mar kovetni. 50 eve Shwarzenegger ezek nelkul a szarok nelkul nezett ki ugy, ahogy ma egy testepito sem. Nem veletlen. Marketing. Nagy penz van benne. Teszem hozza, izmos vagyok, es meg csak plusz feherje port, szeleteket sem eszem kiegesziteskent.
2019. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
:D :D Nem baj, jön a jézuska a sok xboxal meg ps4-el, majd eltűnnek ezek a fehérjekirályok pár napon belül. :D
2019. dec. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 kiló t-bone steaket hozott a jézuska
2019. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor abban a hidrolizátumban volt kis okosság is, honnan vetted? :)
2019. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak meg akar fűzni hogy vedd meg a sok sz#rt, mert anyagi érdeke.


Már kb 3 éve nem szedek semmit és ugynúgy fejlődök és azelőtt sem vettem észre gyorsabb fejlődést mikor ittam ezeket a sz#rokat.


Hidd el nekem, csak pénzkidobás és valaki(k) nagyon megszedik magukat mert más valakik megveszik, azt a pénzt ha elköltöd kajára jobban jársz.

2019. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van 4 ezerért is jó iso whey 1 kg csak körbe kell nézni. Ne mondd hogy azon sok kaját lehetne venni... Bekevered iszod minőségi tápanyag.
2019. dec. 24. 20:11
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

4 ezerbol veszel 4 kilo hust vagy 100 tojast, egy 70-80 kilos ember kozel egy heti proteinbevitele.

De szamolhatjuk g/ft-ra is.

Egy 4 eft/kilos tejsavo koncentratumban kb. 75% feherje van, azaz 750 g-ot veszel 4 eft-ert, 5,3ft/g. Ha ugyan ebbol a penzbol veszel 3,5 kg csmell filet, abban 875g feherje van, azaz 4,5ft/g aron veszed.

Akkor hogy is van ez utobbi kejelentesed kerdezo?

2019. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!