Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ízű fehérjének van jó...

Milyen ízű fehérjének van jó íze vízzel? (Vanília v. csoki ízű borzalmas vízzel)

Figyelt kérdés

2019. dec. 28. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyümölcsösök általában.
2019. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

vízzel kb egyik tejsavónak sem, elég sokat próbáltam

másról nem tudok nyilatkozni

2019. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én epreset iszok. Egész jó
2019. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pisztácia, és a tejeskávé az ami nekem eddig bejött az ízek közül.
2019. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Én minden fehérjét finomabbnak érzek tejjel, de vízzel is tökéletes. Találkoztam már olyan fehérjével, ami vízzel hányadék volt, tejjel egész jó, de ha nem a legolcsóbb márkától veszed, akkor vízzel is nagyon finomak szoktak lenni.

Persze ízlés kérdése, ami nekem finom, az nem biztos, hogy neked is tetszik, de pl a Shop Builder saját csoki és vaníliafehérjéje vízzel is isteni, úgyszintén a hazai piacvezető biotech és scitec termékei bármilyen ízben.

2019. dec. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag ízlés kérdése. Hiába mondom, hogy szerintem a csokis a legjobb, ha másnak meg épp attól van hányingere... Ki kell próbálgatni ha megoldható 1 adagos tasakos kiszerelésekben, hogy neked melyik jön be a legjobban, mivel itt a válaszokból csak az derül ki, hogy másoknak melyik ízlik a legjobban.


Jótanács: A tejsavó fehérjét nem azért vonják ki hosszas és bonyolult eljárással a tejből, kiválasztva a tejcukor és zsír közül, hogy utána visszakeverjétek... Ebben az esetben erősen romlik/lassul a felszívódása, holott a tejsavó fehérje egyik legpozitívabb tulajdonsága a gyors felszívódás... Nyilván ráírják a gyártók a legtöbb márkára/kiszerelésre hogy tejjel is lehet fogyasztani, mivel őket egyáltalán nem érdekli hogy hogy fogsz fejlődni tőle. Őket csak az érdekli, hogy igyál egy FINOM turmixot, és ha ízlett megvedd újra ha elfogy, ugyanis a fehérjevásárlók kb 95%a kizárólag az íz alapján választ fehérjét... Erre jó bizonyíték a termékek alatti "vélemények" fül, ahol szinte mindenki csak az ízéről ír véleményt...

2019. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyártó függő. Van aki a csokisat is szarul csinálja (pedig az a legegyszerűbb ízesítés), van aki a zöldalma-fahéjat is zseniálisan jól ízesíti.
2019. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!