Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudok izmosodni?

Miért nem tudok izmosodni?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve edzek 173cm vagyok és 71,5kg eddig egész szépen fejlődtem, viszont ahogy tullepem ezt a testsúlyt a plusz suly szinte 100%ban zsir formájában jon ram, semmi izom és csak azt látom, hogy romlik a forma, nagyobb has, vastagabb derék, de semmi izom nem jon fel, pedig meg tömeget kene növelnem, mert most se vagyok egy vastag gyerek.
2019. dec. 30. 11:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ha izmosodni akarsz akkor ne csak edzél hanem egészségesen is egyél.
2019. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Odafigyelek ra. Naponta 2g/tskg feherje meg van. Csirkemellbol, tojásból, feherje turmixbol. A bajom az főleg az, hogyha tomegnoveles alatt kaloria pluszban vagyok és emelem a szénhidrátot, egybol romlik a forma és javarészt csak zsir jon fel.
2019. dec. 30. 12:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem baj az ha romlik a forma, kezdd el, ha növeled a szénhidrátot jönni fog az erő is, elkezdesz izmosodni.
2019. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy eljutottál arra a pontra, ahol már nem fejlődsz akármilyen edzéssel.

Ezt érdemes elolvasni:

[link]


A kalóriát meg lehet visszább kéne venned, ha ennyire zsírosodsz.

2019. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget! A cikkben leírtak egyebkent nagy részben igazak ram és az edzesprogramomra. Valószínűleg akkor ott lesz a baj.
2019. dec. 30. 15:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgass még cikkeket az oldalon, amit linkeltem, sokat tanulhatsz belőlük. Fenyitják a szemed, és segítenek elindítani egy helyes úton, ami következetes, és mentes minden fas.ságtól, ami megy a gyúrás világában.
2019. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Középhaladó vagy?

Megvan a 90+kg fekvenyomás, 140+kg guggolás és 160+kg felhúzás? Itt kezdődik 72kg-san a kphaladó és egy év alatt simán el lehet érni.

Edzésterved hogy néz ki?

2019. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kerek a Powerbuilderes megközelítésmód, valóban erősek, de a többségük ilyen erőszint mellett sem úgy néz ki, mintha sportolna egyáltalán valamit, főleg erősportot.
2019. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az egyismetleses maximumok amit elértem: Fekvenyomas: 95kg Guggolas:110kg felhuzas kb 140-150kg
2019. dec. 30. 18:00
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as, mihez képest? Bármennyire is kiábrándító, nem nagyon leszel nagyobb ezektől az emberektől naturálban.


[link]



És bár kéz a kézben jár az erő és izomnövelés, mégis különbséget teszünk a testépítés és erőemelés között, amit ők el is mondanak. Egy testépítő jobban figyel az arányokra és a testzsírszázalékra, de alapjaiban ugyanazt kell csinálni. Erősödni az alapgyakorlatokban.

2019. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!