Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stanazolol tabletta önmagában...

Stanazolol tabletta önmagában ér bármit is tömegnövelésnél férfiaknál? Középhaladó szinten.

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit, csak elnyomja a tesztodat, valami alap bazis is kellene pl propi.

Es normalis stanat nehez talalni fel vannak utve tesztoval

2019. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Önmagában arra jó, hogy egy szálkásabb fizikumot kerekebbé és keményebbé tegyen, de tömegnövelés céljából értelmetlen használni. Hoz egy kis izmot, ami középhaladó szinten amúgy is feljönne simán, és ezt olyan áron, hogy belepiszkálsz a hormonháztartásodba.
2019. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: Másfél év edzés után sok erőt és izmot hozott, melyből elég sok meg is maradt. Aztán évekkel később, már a genetikai plafon közeledtével ugyanakkora dózis annyit ért, mintha tic tacot szopogattam volna... Észre sem vettem, hogy történt volna bármi is. Még csak placebó hatás sem volt.
2019. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en szedtem semmit nem ért
2019. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit
2019. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!