Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Újévre megfogadjátok, hogy...

Újévre megfogadjátok, hogy naturálok maradtok?

Figyelt kérdés
Vagy menni fog valami kis "nasi" en mar betaraztam februartol kezdodik ;) formaban akarok lenni egeszevben, mar a dokimmal konzultaltam havi 1x megyek hozza.
2019. dec. 31. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ehhez nem kell semmilyen fogadalom. A fanatizmusom ellenére is tudom csak egy hobbiként kezelni még úgyis, hogy a napjaim nagy részét ez határozza meg.

A genetika jó, időm pedig van, hogy a lehetőségeket kiaknázzam.

2019. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Még nem vagyok olyan szinten, hogy kéne nekem extra nasi, elvagyok a BCAAmmal meg a csokis fehérjémmel.

Ha elérnék egy bizonyos szintet, ahol stagnálnék, akkor sem nyúlnék extra szerekhez, mivel úgy tudom, hallom és olvasom, hogy ezek az egészségre nagyon is károsak, akár hosszabb, akár rövid távon.

Vigyázzatok az ilyen cuccokkal!

2019. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek fogadjak meg valami olyasmit, amirol tudom, hogy ugysem tudom megtartani? :D
2019. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tartom egy ideje, de nem tudom hogy bírni fogom e... Néha azért elég csábító egy 300 feletti felhúzás vagy guggolás
2019. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szükséges megfogadni, nem akarok akkora izomtömeget, ami elérhetetlen lenne naturálban. Látom a teremben az ilyen "félnaturál" emberek hogy néznek ki cucc nélkül, de a röhej az, hogy cuccal sincs olyan formájuk, amitől behugyoznék. Több teremben is edzettem már, tudom, hogy a "nagyoknál" ez kicsit máshogy megy, mint az ilyen bevizesedett hétvégi harcosoknál, de mondom, olyan meg úgysem akarok lenni. Akkor minek?
2020. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagyd már el ezt "nasi" dumát.

Ennél már csak a "megyen" a rosszabb :D


Amúgy mit tervezel nyomni ?


Én nem fogadtam meg semmit.Lehet nyomok lehet még maradok natural továbbra is.

Nincs kőbe vésve még semmi.

2020. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig se fogadtam meg, mivel az egészségem miatt hobbiból csinálom az edzést, nem érdekelnek a teljesítményfokozók.
2020. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!