Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek neki az testépí...

Hogyan kezdjek neki az testépítésnek?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, mindig vékonyabb fiú voltam. Sajnos többek közt ez miatt sosem éreztem jól magam a bőrömben és sosem voltam magabiztos. Gondolom már sejtitek, de ebből az következett, hogy még csak párkapcsolatom sem volt sosem. Úgy érzem, hogy most 21 éves koromban értem meg fejben is arra, hogy érdemben is el tudjam kezdeni az edzést és elérjek egy olyan formát, amiről a legtöbb férfi álmodik.


Tulajdonképpen a kérdésem konkretizálva az lenne, hogy az elkezdéshez érdemes-e személyi edzőt fogadni, hogyan állítsam össze az étrendem, milyen napokon mire eddzek, egy héten hányszor és milyen időközben járjak le a terembe és hát persze nem utolsó sorban az, hogy mennyi idő a kívánt forma elérése.


Nagyjából ez a test lenne a célom:

[link]


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. dec. 31. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
az helyett a-t szerettem volna írni.
2019. dec. 31. 21:26
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Mindenképp érdemes személyi edzővel kezdened,ő meg majd úgyis választ ad az összes kérdésedre.

Én úgy kezdtem az edzést, hogy elmentem egy személyiség edzőhöh, majd olyan 5 3 hónap teljes testes edzés után elkezdtük izomcsoportokra bontani az edzéseket.

Heti 3× elég elmenned, majd ezt idővel emelheted 4re.

Mivel csak annyit írtál, hogy vékony vagy, a többi kérdésre nem tudok választ adni.

2019. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged! A személyi edzőkre kanyarodva valószínűleg csak onilne módon tudok majd fordulna az anyagiak miatt. Esetleg ez nagy hátrány?


Egyébként 73 kg vagyok és 180 cm, ha ez segít a további kérdés megválaszolásában.

2019. dec. 31. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Már az is jó ha elmondod az személyiedzőnek, hogy limitált a kereted, iratsz vele egy edzéstervet és majd mindegyik napot 1x átveszitek.


Vagy ha nagyon rosszul állsz, akkor meg kéred, hogy csak a gyakorlatokat vegyétek át és mondjuk 1 alkalommal átvesztek 2 edzés alkalomnyi gyakorlatot.


Megmutatja pontosan mit hogyan csinálj és a legfontosabb hogy számodra megfelelő edzéstervet ad, amit a te helyzetedtől a céljaid eléréséhez megfelelő lenne.


Attól függ hol találsz személyiedzőt, de ennek nem kéne sokba kerülnie.


... és ha ennyit sem tudsz rááldozni akkor bajok vannak.

2019. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Ez a tápkiegek miatt nem olcsó mulatság. Nem akarlak elbátortalanítani, de a képen látott forma eléréséhez szükséged lesz rájuk.
2019. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ennyire ajánlott személyi edzőt fogadni. :\


Mindenesetre köszönöm a tanácsokat. Megpróbálok rá egy bizonyos keretet szorítani és ezen a kereten belül edzőt keresni illetve tápl. kiegészítőt össze írni.


Azt esetleg még megtudjátok mondani, hogy nagyjából ez milyen nagyságrendű összeget takar havonta?

2020. jan. 1. 01:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha heti 3×3000 Ft-ért jársz edzőhöz, akkor az 36000Ft. Elég heti 2× edzővel edzeni, így sokat sporolsz.

Online azért nehezebb, mert így az edző nem látja, hogy a gépeket hogyan használod, nem tudja beállítani,hogy mekkora súllyal edz.

Táplálék kiegészítőt ráérsz vásárolni.

#1 voltam

2020. jan. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!