Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szorongás, depresszió esetén...

Szorongás, depresszió esetén hogy van motiváció edzésnél?

Figyelt kérdés

Régóta szenvedek e betegségektől, de mindidáig nem tudtam megoldani.


Viszont az edzés a szenvedélyem, és akármennyire lent vagyok próbálok odafigyelni az edzésre és étkezésre.


A gond a próbálokon van, mert ilyen helyzetben pl. senkinek sincs kedve, ereje kimérve enni. Eleve le se megy a torkon.


Emiatt eredmény sincs nagyon, csak a stagnálás, szintfenntartás, pedig lenne még bennem kb. 10kg izom potenciál.


2020. jan. 2. 11:24
 1/4 A kérdező kommentje:

A másik sok mindent turmixszal helyettesítek.


Van, hogy egy nap, csak 1 igazi szilárd kaja megy le, az is alig.


Mogyoróvajat, zabot, meg túrót + joghurtot turmixolok.


Így viszem be a kcal nagy részét, ez is gond lehet a fejlődésben?

2020. jan. 2. 13:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, a motiváció úgy fél év után eltűnik. Aztán vagy elég elszánt ahhoz hogy folytatod és csinálod, vagy abbahagyod mint a legtöbben szokták.
2020. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 éve csinálom csak kB 1 éve semmit sem ér az edzés de főleg az étkezés minosege
2020. jan. 2. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én néha azon szoktam rágódni, hogy hogy nézhetnék ki, ha minden kihagyott edzésre elmentem volna, vagy a kihagyások nem lettek volna. Illetve régen volt egy csúnya sérülésem, és az akkori érzésre gondolva - hogy mennyire szr volt, hogy kikelni nem tudtam az ágyból, mennyire hiányzott a mozgás - merítek erőt a múltból.

Ha ez sem segít, akkor meg csak lemegyek, kedv ide vagy oda, bemelegítés közben úgyis megjön a kedvem. Ha meg akkor sem, akkor hagyom az eredeti tervet a francba, és leedzek mindent, amihez épp kedvem van. Néha egy egy ilyen edzés után vannak a legjobb maxolások.

2020. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!