Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anabolikus szteroidoktól...

Anabolikus szteroidoktól halucinációk, rémálmok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem egy elég komoly tömegelést, és az utóbbi időben mintha nem lennék önmagam.


Istenfélő ember vagyok, lehet az Ördög játszik velem?


Kérdeztem a teremben testépítőket, volt aki az ajánlotta hogy menjek templomba, állítólag ott letudják venni a rontást az emberről.


Valóban segíthet ez vagy érdemes abbahagyni a szteroid használatot?


Kérem aki volt ilyen vagy ehhez hasonló helyzetben az ossza meg a tapasztalatait.



2020. jan. 2. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet rossz cuccot kaptál. A szteroidok erős gyógyszerek. Minden szteroid korábban rendes gyógyszerként funkcionált. Neked lehet valami rossz tabit adtak, vagy van benne más is. Sok az után gyártott hamisítvány. Hagyj egy kis szünetet vele. Lehet el is mullik.
2020. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit hasznalsz?
2020. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az ördög már akkor játszott veled, mikor elültette a lelkedbe, hogy koksznolnod kell. Nem olvastad, hogy a Szentírás alapján a tested a Szent Szellem temploma? Hívő ember eleve nem megy bele ilyenbe.....
2020. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Lehet a benne lévő Szentlélek kívánta a koxot :D

2020. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jó a trollok átvették a haltamat az oldal felett xd
2020. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!