Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora gond ha a kreatin...

Mekkora gond ha a kreatin kúrát 2 hónap után egyik napról a másikra befejeztem?

Figyelt kérdés

2 hónapig szedtem kreatint. Az elejét sza*ul csináltam mert nem volt feltöltés, végig ugyanazt a dózist ittam (por formájú kreatin volt egyébként)


Sok mindent nem éreztem tőle, talán gyorsabban jött a tömeg egy picivel, ennyi.


Elfogyott a doboz tartalma és az ünnepek alatt nem tudtam szerezni így arra az elhatározásra jutottam hogy 2 hónapos szünetet tartok és utána újból folytatom a kurát. Ez így nagy baj, segítségét kérném



2020. jan. 2. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2020. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kiegészítő. Nem múlik rajta olyan sok, mint sokan gondolják. Különösen amatőr szinten.
2020. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hobbisportoló szinten egyáltalá nem baj 😄 nem fogsz látványosan összeszakadni 😄
2020. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Komolyan, minek szedsz bármit, ha az ég világon semmi fingod nincs arról, hogy mi is az...

[link]

2020. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így jó. Sőt kell is a szündt 2 hónap után, hogy majd újrakezdésnél megint legyen hatása. Nálam durva robbanékonyságot hoz a kreatin az első kettő- három hónapban, de utána le kell állni vele, hogy megint hasson.
2020. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!