Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik itt tanácsokat osztogatna...

Akik itt tanácsokat osztogatnak vállalják érte a felelősséget?

Figyelt kérdés
Sokan annyira vakon vannak hogy félelmetes.
2020. jan. 4. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Annál már csak a kérdésfeltevők vakabbak... :-DDD
2020. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted milyen értelmi képességekre vall az, hogy ha valaki komoly témában (orvosi, jogi, stb.) szakemberhez fordulás helyett ITT tesz fel kérdést, és az ismeretlenektől érkező válasz alapján dönt???
2020. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha azt tanácsolom, hogy olvasd el Arnold Schwarzenegger A testépítés nagy enciklopédiája című könyvet, akkor remélem nem fogod megkérdőjelezni amit írtam.


Igen, vállalom a felelősséget. De érted nem tudom.

2020. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2

Ez mennyire igaz :D

Meg mikor a saját életüket szavaztatják, hogy most ugyan mit csináljon. Egyszer volt itt olyan aki kérdezte, hogy tartsa-e meg a besikerült gyereket és egyedül nevelné.



A kérdésre meg az hogy igen. Ha valami esetleg nálam működik másoknál nem az szóvá teszem. De volt már mikor (számítástechnika résznél, sos kérdésre válaszoltam), hogy én ezt próbálnám, de nem biztos hogy működik, ha ráér várjon hozzáértőbb véleményre. (de ott is végül jót mondtam)

2020. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

# 4

Vagy két napja történt: egy "okos" anyuka, koraszülött gyerekkel. Megmondta neki a védőnő, hogy egyelőre vigye a gyereket az utcára, emberek közé. Érthető, hiszen egy koraszülött fokozottan veszélyeztetett lehet, gyengébb immunrendszer, stb. stb.


Erre az anyuka itt kér megerősítést, hogy ugye kiviheti, ugye figyelmen kívül hagyhatja a védőnő tanácsát...


Erre írtam, hogy kár, hogy a gyerekvállaláshoz nem kell IQ-teszt... :-s

2020. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"...egyelőre NE vigye..."


Bocs, pont a lényeget szúrtam el. :-D

2020. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5

Ez most komoly???


Tényleg kellene valami IQ teszt hozzá, meg érettségihez kötni vagy én nem tudom. De tényleg annyi értelmetlen van. Van aki azt hiszi, hogy a tarhonyát is ültetik, mint a krumplit, de az ilyennek is lesz gyereke, sőt az ilyennek is van szavazati joga.

2020. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt az egész oldalon vagy itt a testépítés témában? Miféle felelősségvállalásra gondolsz?
2020. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben a témában 2 olyan jellegű kérdés szokott előfordulni ami valóban felelősségteljes és eldöntendő. Egyik a sérülés, mozgásszervi probléma, másik a kox. Előbbinél komolyabb esetekben mindig ajánlom sportorvos vagy ortopéd szaki felkeresését, utóbbihoz meg nem írok mert egyrészt orosz rulett, másrészt nem értek hozzá. Szóval igen, vállalom.
2020. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!