Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Neki szeretnék állni testet...

Neki szeretnék állni testet építeni, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Minden érdekekne! Mit, hogyan egyek? Hogyan edzek? Otthin edzés mellett tudok izmosodni?Havonta kb mennyibe kerül? Vékony vagyok 175/56kg

2020. jan. 6. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenek előtt egyél. Nagyon kevés a sulyod ehez a magassaghoz. Talán elsőként számodra nem is az edzés lenne a fejlődés legfontosabb kulcsa hanem az evés. Egyébként van egy rakás videó/írás a neten amin el tudsz indulni. Készülj fel hogy nem pár hónap alatt fogsz "kipattani". Tudatositsd magadban hogy ez egy életmód amit kitartóan kell csinálni kifogások nélkül. Első körben kezd ezekkel. Utána jöhet az edzés.
2020. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezd Frankensteint.
2020. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendesen eszek, csam sajnos nem hízol. Az életmódommal sincs baj, 7-8éve versenyszerűen sportolok
2020. jan. 6. 18:10
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha rendesen eszel, de nem hízol, akkor vagy nem eszel rendesen, vagy valami egészségüdzi problémád van.
2020. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szerinted eszel rendesen. Napi 5 étkezés, lehetőleg egészségesen.
2020. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Arnold Schwarzenegger: A testépítés nagy enciklopédiája című könyvet. Ebből sokat tanulhatsz.
2020. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék hízni? Higyjétek el, én tényleg rendesen eszek, és nem keveset
2020. jan. 6. 22:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztosan nem eszel rendesen ha egészséges vagy, mert akkor híznál. Azért vagy vékony, mert nem viszel be annyi minőségi tápanyagot amennyire a szervezetednek szüksége van a fejlődéshez... A pontosabb válaszok érdekében leírhatnád egy napi kajádat, hogy mikor, mit, mennyit eszel. Ezt követően egy gyors körülbelüli fejszámlálás és egyből kiderül, hogy szerintem napi 2000 kalóriát sem viszel be, ami kb. diétás mennyiség még a könynebben hízóknak is... A "normális" nem azt jelenti hogy annyit kell enned mint a környezetedben lévők, barátaid, ismerőseid, szüleid, hanem azt, hogy a saját genetikádnak/anyagcserédnek/célodnak megfelelő mennyiségű tápanyagot kell bevinned, ami lehet 2-3 szor annyi is mint akár egy 100kg-os emberé.
2020. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyors az anyagcseréd.

És fentebb irták,a "sokat eszek" nem mérhetö mennyiség.Ettöl reszletesebben egy kicsit.

Mit sportolsz még?

És az se vilägos,hogy minek akarsz hizni!

Te szeretnél dagadt lenni? Jò nagy,mi?

A kezdök mániája ez,hogy mindenáron nagybelü ormotlan testet akarnak,mert azt gondolják,hogy az a lenyeg.Aránytalan,nagy.Ne akarj olyan lenni,mert utánna megfeszülsz mire lepucolod magad,és räjössz,hogy amit izomnak hittél,az javaresze zsir volt!Borzaszto kiabranditò lesz!

Talán inkább izomtömeget kéne növelned,nem pedig híznod!

2020. jan. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A híznit nem szó szerint értettem. Azt szerettem volna kérdetni, hogy hogyan tudnék könnyebben erősödni, plusz izmot szerezni (nem akartam túlzásba vinni) Egyébként hetente 6 futóedzésem van, és régebben úszó voltam (korosztályos válogatott).
2020. jan. 8. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!