Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testepitesben kik szamitanak...

Testepitesben kik szamitanak kezdonek es kik haladonak?

Figyelt kérdés
Gyakorlatokban meddig kezdo az ember? Azert kerdezem mert latok edzesterveket "kezdoknek" es nem tudom meddig erdemes az ilyet csinálni. Teljes testes edzest vegzek jelenleg, ezt meddig erdemes csinálni?En azt hallottam, hogy eleg sokaig el lehet jutni vele ha okosan csinalja az ember.
2020. jan. 7. 14:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Sok helyen viszont azt olvasom, hogy a teljes testes edzes kezdoknek valo. Nem tudom ez igy pontosan mit jelent :D
2020. jan. 7. 14:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Ameddig ez neked működik (fejlődsz) addig maradj ezen.
2020. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában fél-1 év után már azt mondják, hogy középhaladó. Ilyenkorra az emberke elvileg már elsajátította a technikákat, tudja mit hogyan mikor kell. Itt szoktak áttérni az osztott tervekre.

A teljes testeset nemcsak kezdők csinálják.

2020. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyes gyakorlatokat mennyivel kell csinalni ahhoz, hogy valtsak teljes testesrol?
2020. jan. 7. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs egzakt szám, minden ember más.
2020. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem, köszi a segítséget!
2020. jan. 7. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!