Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindenkinek lehet kockas hasa...

Mindenkinek lehet kockas hasa igaz?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem születik valaki hasizom nélkül, akkor igen. Mindenkinek "bordázott" a felső egyenes hasizma, csak egyénenként eltérő zsírmennyiség engedi látszani, avagy sem. Persze az izom mérete sem elhanyagolható
2020. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi mert rokon azt mondta nekem soha nem.lehet mert genetikailag ilyrn vagyok de akkor ez hulyeseg
2020. jan. 9. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Zsír nélkül kb. mindenki így néz ki:

[link]


Persze egyénenként eltérő a szabályos négyzet forma, plusz van, akinek kevesebb "kockája" van.

Az elsődleges feltétel az alacsony testzsír%, másodlagosan pedig nem mindegy, hogy valakinek elhanyagolt-lapos hasizma van, vagy pedig erőteljesen "kockás". Ha 25-25% testzsírnál megfeszítve nem érezzük a kockákat, akkor indulhat a felülés, hasprés.


Ne hiszem, hogy genetikailag olyan vagy, hogy ne tudnál lemenni 10-15% körüli testzsírra (bár pontosan nem tudom, milyen %-nál kezdenek látszódni a kockák), de természetesen hormonális, anyagcsere, vagy egyéb problémánál ez előfordulhat

2020. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek tagolódik 8 kockára, van akinek csak 6 látszik akkor is ha belegebed, mert egyszerűen olyan az izomtapadása...

De igen, megfelelő szálkásítással bárkinek lehet...

Ez az olyan a genetikád, hogy dagadt vagy, hülyeség... attól van rajtad zsír, mert volt mit elraktározzon a szervezeted. A levegőtől nem lehet hízni.

2020. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta dokim, mikor életmódot váltottam, hogy kínozhatom magam, de mivel pajzsmirigy allulműködésem van, soha az életben nem fogok lefogyni... 1.5 év alatt makro tápanyagok számolásával, pontosan betartott étrenddel, 40+kg lement, 3év alatt 50... a pajzsmirigy problémám pedig teljeaen rendbejött... természetesen a háziorvosomat is lecseréltem :)
2020. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kockás hasa mindenkinek van,nem nagy ügy..Annak is ,aki crecet szív.

A testzsirszázalék a lényeg.Ha alacsony,akkor ott vannak a kockáid.

2020. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!