Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérjeport milyen étrend...

A fehérjeport milyen étrend kiegeszitokkel erdemes fogyasztani?

Figyelt kérdés
Milyen etrendkiegeszitoket ajanlanatok? Tömegnoveles lenne a cél
2020. jan. 10. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok kaja, aminek megfelelően magas a fehérje tartalma.


(Amúgy tömegeléshez meglepő módon kevesebb fehérje bevitel kell mint a fogyáshoz)


Ezt kiegészíteni fehérje porral ha normális kajával nem megoldható, ami ritka ha csak nem vagy +90kg.

2020. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1# Vagyok.


Lefelejtettem, hogy a preworkout sem hülyeség, de a leghatásosabb anyag ami benne van az a koffein és ha túl sokat használod egy idő után fel megy a tűrőképességed és így egyre nagyobb dúzisok leszek csak hatásosak edzés előtt.


Emiatt ezt nem érdemes folyamatosan hosszú időn át szedni.


Koffeinen kívűl vannak benne más dolgok is, de attól csak jobban eladhatóvá válik és statisztikailag jelentős segítséget nem adnak...

2020. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fehérje edzés után mehet, illetve napközben zabpehellyel akár reggelire is. edzés után szénhidráttal is kiegészítheted a turmixot. edzés közben mehet bcaa+glutamin, ha akarsz egy kis pluszt, de sokat nem jelent bár legalább finom. edzés előtti készítmények tudnak még segíteni ,de 200mg koffein fölé sztem ne vásárolj. még a multivitamin amire érdemes költeni.
2020. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, meg a kreatin :)
2020. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kreatint szerintem több értelme van kiegészítőkből pótolni. A fehérjével ellentétben azt étrendből nem lehet érdemi mennyiségben bevinni.
2020. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy egy fontos dolog, ami látni szoktam, hogy az emberek energiájuk 90%át azokba a dolgokba koncentrálják amik az eredmények 10%át hozzák.


Szóval szép és jó ha valaki megfelelő vitaminokkal, kreatinnal, fehérjével és egyébb dolgokkal pl.: ízületvédővel kiegészítik az étrendüket.


Viszont szinte semmit sem ér ha amúgy az étrend rossz, az edzésterv nem a céljaik eléréséhez van és persze a gyakorlatokat mondjuk hibásan csinálják.


Szóval előbb inkább azokon a szintereken kell rendetrakni, sok kezdőnél személyiedzőknél első kérdések között van, hogy "Milyen porokat kéne szednem?"


Vagy ha önmaga ugrik neki el meg egy testépítő boltba, ahol rásóznak 20 ezer forintnyi cuccot, hogy "Ez mindenképpen kelleni fog".


Sokan meg tudják hogy rossz az étrendjük, de ragaszkodnak a táplálékkiegészítőkhöz, mert "Jobb ezzel mint nélküle", amikor valószínűleg tényleges külömbséget nem tesznek vele.


Ilyen az aki első héten elkezdi szedni napi szinten a kreatint, amikor neki még semmi értelme. Szó szerint semmit sem fog segíteni neki vagy ha igen, akkor is rettenetesen pici mintha más fontosabb lépést vett volna prioritásban, mint pl.: normális étkezés.


Szóval ezzel a témával csak óvatosan, sokan elbízzák magukat hogy igazi testépítők mert gyűlnek otthon a különféle tápgiek dobozok a konyhában, amikor a fontos dolgokat meg kihagyják úgy ahogy vannak.

2020. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!