Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fenék gyakorlatokat egy héten...

Fenék gyakorlatokat egy héten hányszor érdemes végezni?

Figyelt kérdés
Otthoni edzést szeretnék csinálni.

#izom #edzés #fenék #fenékgxakorlat
2020. jan. 11. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3. Intenzitáshoz mérten érdemes pihenni 1 vagy 2 napot.
2020. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem a kérdésre válaszolok de lefogadom, hogy te is olyan csaj vagy aki nem akar konditerembe menni és súlyokkal edzeni csak otthon emelgetni zenére a seggét igaz? Inkább menny terembe és eddz keményen.
2020. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert szted otthon nem kivitelezheto az h sulyokat emelgess?? Eleg egyszeruen beszerezhetoek mar sulyok....es igen, nem ez volt a kerdes,de koszi
2020. jan. 12. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
És miért akarsz feltétlenül otthon edzeni megkérdezhetem? Mert a segged egy nagy súlyos guggolástól lesz jó. Tehát nyakadba veszed a kétkezes rudat amit alig bírsz el és guggolsz mint az állat egy konditeremben. Így sportol egy keményen edző nő. Aki otthon emelgeti súlyokkal a seggét az nem komoly sportolás. Leírtam, hogy mitől lesz jó segged.
2020. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy válaszoljak is, hetente egyszer is elég lenne ha keményen edzenél nem otthon bohóckodnál.
2020. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Utolso valaszolonak mondanam hogy : Te nagyon ostoba vagy!!!

Miért kéne feltetlenul terembe jarnia?

En itthon edzek súlyokkal és nagyon látványos alakom lett. Ezt mások is mondják folyamatosan.

Okostojás!!!

Meg hogy lenne elég heti 1??

Legalabb heti 3.

En először bemelegítek és sajat testsúllyal kezdem a gyakorlatokat utana pedig súllyal.

Ami nekem segít az a magas feherjetartalmu etelek!

Tojás, hal, sovany túró, natur joghurt, mogyoró (20szem kb), csirkemell, pulykamell, sonka stb.

Es feherjeport is fogyasztok, napi 1 adagot.

2020. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!