Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyárra jó alakot szeretnék.165...

Nyárra jó alakot szeretnék.165cm magas vagyok,64 kg, és 18 éves lány. Hogyan tudnám a leghatásosabban elérni? Főleg izmosodni szeretnék. Faluban és a környéken nincs kondi, extra különleges ételeket sem tudnék venni. Itthon nincsenek súlyok.

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

youtube videókat néztél már? Rengeteg van mindenféle műfajban a jógától a táncos fitness-en át a balettig.

Amúgy nem vagy nagyon elhízva, ez még normál BMI, de egy kicsit kevesebbet egyél. Ehhez okostelefonra próbálj kalóriaszámlálós app-ot letölteni és figyelni, mit-mennyit eszel. Beírod, miből mennyit ettél és az ajánlott kalóriát tartsd be. Tudni fogod, mi az, amiből sokat eszel, nincs tápértéke, nem laksz vele jól, holott aránytalanul sok kalóriát jelent.

2020. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nézegettem videókat már, de mégis így kezdőként először meg informálni szeretném magam a dolgokról.:)

Sajnos sok zsír a hasamra ment, ami valóban a helytelen étkezés miatt lehet, iskolaban szendvicseket eszem. Másik nagy probléma a narancsbőr,amiről szinten szívesen fogadok tanácsokat,hogyan lehetne kicsit “visszább venni”.🙂

2020. jan. 12. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél gumiszalagokat, párezer forint és mindenre jók kb.
2020. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kérdező! Ugyan ilyen paramáterekkel álltam neki anno az egészségesebb életnek. :) bár en voltam 68 kg is.

Jelenleg 164 cm, 57-8 kg vagyok.


De elmesélem,hogy hogy kezdtem.


Én a Fitnessblender videóit és Simon Alexandra (Fitnessjunkie) kihívásait csináltam rendszeresen. Igyekeztem minden nap, de átlag heti 5 alkalommal biztos mozogtam.

Ami a nehezebb része, az a kajálás. Pár,egyszerűbb tipp:

- ne egyél több kenyeret. Ha egyáltalán nem tudod megoldani, vagy szekálnak otthon, akkor inkább maradj a reggelire egy fél szelet, közepes méretűnél. Sok zöldséggel, pl paprikával, néhány tojásból rántotta. Ha szereted a húst, esetleg nehany szelet szalámi.

Amit nem ajanlok, azok a sajtok ("nem jo" zsírt tartalmaznak- kesobb kifejtem)

- Ebédre mehet köretnek a krumpli (főzve, vagy sütőben sütve), édesburgonya, rizs (legjobb a barna vagy jázmin,de ha nincs más a sima is megteszi), főtt zöldség fagyasztott keverékből pl( kis faluban laktam és még ott is volt a.boltban), savanyúságok (ha lehet ne cukrozott), lecsó (kolbász nélküli), tepsis ételek, grillezett csirkemell (kevés olajon sütve)

-amivel kevesebbet tudsz enni ebédkor: nagy tányér leves első fogásnak

- vacsi kevésbé zsiros, kevésbé szénhidrátdus fogas. Pl lecso csak zöldségből, egyket darab finn crispel, vagy tojásrántotta sok zöldséggel, hagymával osszesutve, kenyer nelkul, savanyusaggal

2020. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm! Sokat segítettetek😊
2020. jan. 13. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!