Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az nagyon nagy baj hogyha...

Plüssfigura kérdése:

Az nagyon nagy baj hogyha edzés után nem eszek semmit?

Figyelt kérdés
Mindig este edzek és edzés után sose vagyok éhes. De úgy hallottam hogy edzés után muszáj enni különben nem ért semmit az edzés. Most is megettem egy banánt de már azt is alig bírtam megenni mert nem vagyok éhes.

2020. jan. 12. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A napi összbevitel számít.

Ha aggódsz miatta, igyál egy fehérjeshaket edzés után.

2020. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja. Tévhit, hogy edzés után muszáj enni. Ráadásul ez az "enni" is fehérjebevitelt szokott jelenteni, ami gyakorlatilag 75% víz, 23% szénhidrát, 1% fehérje.


Ha edzés előtt 1-2 órával és másnap reggel eszel, nem maradsz le semmiről.

2020. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, azokat a számokat konkrétana banánra értettem, nem arra, hogy ezekre van konkrétan szükséged.
2020. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony testzsír %-nál kell ilyenekkel(inzulin "kiegyensúlyozás", GI-vel való játszadozás, étkezésidőzítés stb. ...) foglalkozni, de amúgy nem nagyon veszítesz semmit, ha csak később eszel.
2020. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha így lefekvés előtt edzzel, akkor tolj rá csak fehérjét.
2020. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!