Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Weighted Calistheincsszel...

Weighted Calistheincsszel érhető el jo forma?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik maga a mozgásforma, van aki súllyal vegez calisthenics edzést?
2020. jan. 13. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne elérhető?! De nyílván men's physiquen nem fogsz majd indulni.
2020. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Évek óta ezt csinálom, súlymellényes egykezes fekvőtámaszok, egylábas guggolások, támaszmérleg stb... Ezzel inkább baromi erős tudsz lenni, persze elérhető egy esztétikus kinézet is, de ha nagy izmokat akarsz, a súlyzós edzések jobbak neked.
2020. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2#


Az erő definíciójától függ.


Ha arra célzol, hogy tudod nyomni a sajáttestsúlyod egy kezes fekvőtámaszban, az nem igazi erő csak megfelelő technikával hajtod végre a gyakorlatokat és valószínűleg kb 75kg vagy jó inndulattal.

2020. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

3#


103 kg vagyok. Vedd hozzá a 20kg súlymellényt, ha már a kérdező erről a vonalról érdeklődik. Persze ha az ember a saját testsúlyát használja, vagy még plusz súlyt is, az erő akkor is relatív. Biztosan nagyobb súlyokkal bírsz el, mint én, de megfordítva, szerintem te sem tudnál túl sokat abból, amiben én vagyok jó. Hogy melyik a jobb, az meg úgyis meddő vita. Kinek mi.

2020. jan. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

Oké, azt mondom a fekvohoz meg eleg technika. De a különböző tamaszmerlegekhez mar erosnek is kell lenni

2020. jan. 14. 07:00
 6/6 anonim válasza:
Kérdező: Mindenhez kell technika, előbb csináld jól, aztán nehezet. Egy futóra sem mondhatod azt, hogy ááá ez a futó nem is gyors, csak technikás. Hosszú Katinka nem is úszik gyorsan, csak technikás... :) Azt javaslom, ha ezzel az iránnyal akarsz foglalkozni, előbb legyél jó az alapvető saját testsúlyos elemekben, ne siettesd a plusz súlyt. Azzal drasztikusan nehezebb lesz már elsőre is, na meg tapasztalatom szerint az izületek-inak lassabban fejlődnek, mint az ideg-izom kapcsolatok, izmok. Erre nem árt ha odafigyelsz.
2020. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!