Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez jó edzés terv?

Szerintetek ez jó edzés terv?

Figyelt kérdés

Én csak saját testsúllyal edzek otthon...

Hétfő: mell, bicepsz, tricepsz

Kedd: hát, váll

Szerda: has, láb

Csütörtök: mell, bicepsz, tricepsz

Péntek: -

Szombat:-

Vasárnap: láb, has


Épitő jellegű véleményeket várok!


2020. jan. 14. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mell+kar után a hát+váll egy kicsit necces. Az egyik pihenőnapod iktasd be a kettő közé, amúgysem olyan jó ötlet ötöt edzeni egymás után.
2020. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fogok hazudni, de ennél rosszabban nem is rakhattad volna össze. Eleve az mi hogy 5 nap edzés zsinórban, aztán 2nap pihi egymás után. Tény hogy több mint a semmi de egyáltalán nem lesz hatékony
2020. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert kevered a toló és húzó izmokat. Bicepsz edzés másnapján akarsz hátazni? Hasazni lehet minden nap, 5-10 perc intenzíven.
2020. jan. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha a gyakorlatokat is leírnád, mert ez így elsőre nem túl biztató, de lehet, hogy csak azért mert nem egyre gondolunk.
2020. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben, a napokat akkor majd cserélem.

mell, bicepsz, tricepsz : 3x15 sima fekvőtámasz, 3x15 fekvőtámasz úgy hogy a karom a széken van, 3x15 fekvőtámasz úgy hogy a lábam a széken van, majd 3x20 olyan amikor a kezem a széken van és hajlítom a karom (ez a tipikus tricepsz gyakorlat).

Hát, váll: 3x20 törölközővel evezés, 3x20 földön feküdve és a törölközőt a mellemig behúzok majd vissza, 3x10 fekve karhajlítás (ezt nem tudom elmagyarázni), 3x10 superman, majd 3x10 hát emelés (ezt sem tudom elmagyarázni)

Has, láb: Has gyakorlatokat youtuberol nezem egy sráctól, aki 10 perces has edzéseket csinál, láb pedig 3x20 gugolás, 3x15 kitörés mindkét lábbal, majd 30x vádli (lábujjhegyre állás majd vissza), ha jobb idő lesz, majd eljárok futni.

Egyenlőre motivált vagyok, nem fogyni szeretnék hanem formáltabb testet.

176 cm 58kg vagyok, és ha lehet a kondit skippelem, mert az nem az én világom.

2020. jan. 15. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseriteni de a magassaghoz nagyon kevés ez a testsúly. Így semmit nem fog érni a saját testsulyos edzés. Ha nem akarsz kondiba járni akkor szerezz be súlyokat. Illetve EGYÉL!
2020. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5


Hétfőn Bicepszre melyik megy?


"3x20 törölközővel evezés"

Ehhez megvan az edzőpartner?


"fekve karhajlítás"

Hogyan érsz el bármilyen ellenállást váll és hát irányába, ha közben fekszel?


"hát emelés"

Ez mi, ha a superman van előtte?


a "lábujjhegyre állás majd vissza"

remélem 1 lábon, mert 2 lábon állva "messze túl könnyű"

2020. jan. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dalai láma ez
2020. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bicepsz edzésre mit tudtok ajánlani?
2020. jan. 16. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Súlyokat vagy valami erős gumikotelet illetve huzockodast
2020. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!