Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani otthon is...

Tudnátok ajánlani otthon is végezhető gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
162 cm vagyok, 75kg-al, szeretnék legalább 13kg-t fogyni és ezért gondoltam, hogy jó lenne nekikezdenem pár otthon is végezhető gyakorlatnak. Tudnátok ajánlani ilyeneket? Eddig a plank, meg a fekvőtámaszra gondoltam, nemtudom, hogy mennyire alkalmasak. Köszönöm szépen a válaszokat.

2020. jan. 15. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom, hogy mennyire számít de 21/F
2020. jan. 15. 19:40
 2/3 anonim ***** válasza:

-Fekvőtámasz: külömböző fogasszéleséggel más és más izomcsoportokat dolgoztathatsz meg.

-Hasprés

-Gugolás

Eszközök híján kb. ennyi.


De ha kicsit költenél bele, már is több gyakorlat lenne elérhető, pl.: húzódszkodó, egy pár szerelhető kézisúlyzó és már is színesíthető a repertoár.


Még a kocogás, futás sem árthat. Persze a helyes étrend a legfontosabb.


Shop builder oldalon sok hasznos cikket találhatsz, fogyókúra, testedzés, étkezés témákban is.

2020. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előttem szóló is írta, nem sok lehetőséged van otthon, illetve az étrend sokkal fontosabb mint az edzés! Edzhetsz bárhogy bármennyit, ha nem jól kajálsz nem fogsz fogyni! Remélem az étrended rendben van már, és ezért kérdeztél csak az edzésről!
2020. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!