Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem is tudom hova irhatnam...

Nem is tudom hova irhatnam ezt ki. Talan ez a legmegfelelobb erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet hulye kerdes, de holnap jon hozzam egy seac, testepito. Ha csinalok valami kajat, ugyan azt eszi mint en (dietas lenyegeben)? Jol tudom hogy ugyan ugy szalkasito etrenden etkezik? Hiaba kerdezem, azt mondta neki mindegy mi lesz a kaja. Annyi volt a kikötese hogy hal legyen. De meg vagyok love. Magamnak csirkemellet csinalok sutoben, neki lazacot vettem. De ha melle csinalok mondjuk natur rizst, meg salatat hazi keszitesu salata ontettem, az ugy jo?

Koszonom a valaszokat elore is!

22L


2020. jan. 16. 12:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy tudtok adni tippeket mit csinalhatnek?
2020. jan. 16. 12:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem ad nekem is ilyen asszonyt a sors? :D

Csinálhatsz a lazachoz köretnek sima rizst/barna rizst, a saláta is jó ötlet. Egyetlen étkezés nem számít sokat, meg aztán a mennyiséget ő tudja, hogy mit eszik egy nap.

2020. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Haha :D

Szuper, koszonom a valaszt!! :)

2020. jan. 16. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt mi nem tudjuk, hogy szálkásít-e, ha kevés köretet eszik hozzá, akkor valszeg igen, ha nem, akkor tömegnövel gondolom.


(más kérdés, hogy ha engem meghívnak valahova, nem én mondom meg mi lesz kaja, hanem eszem amit kapok)

2020. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

En kerdeztem hogy mit szeretne enni, azert mondta meg hogy akkor legyen hal vagy csirke, aztan vegul a hal mellett dontott.

Es valoszinu szalkasit, kb semmi zsir nincsen a testen.

2020. jan. 16. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha egyszer már szálkás,akkor csak a filét fogja megenni!!

Remélem olyat vettél!!


Azért tehetnél egy próbát:

Legyen töltöttkáposzta is,jó sok füstöltszalonnával.

Vajon mit reagál rá!!

:-D

2020. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a füstöltszalonnát leveszed a képletből, a töltött káposzta szerintem tök rendbe van. Rizs, káposzta, hús, egyikkel sincs probléma.
2020. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!