Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Délelőtt vagy este menjek edzeni?

Délelőtt vagy este menjek edzeni?

Figyelt kérdés

Szerencsére home office-ban dolgozom, így megválaszthatom, hogy mikor megyek edzeni.


Szerintetek hogy lenne jobb?


Reggel edzés aztán meló

Reggeltől meló, aztán edzés kb 5-kor

Meló reggel aztán edzés aztán meló tovább


vagy igazából mindegy?


2020. jan. 16. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom

Szerintem későbbi időpontba kéne menned már,ha van rá alkalom,mert akkor előtte betudnál tölteni rendesen

De amúgy van akinek reggel fekszik a dolog

Személyfüggő is

2020. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisérletezd ki.

Legjobb,ha oda tudsz figyelni az edzésre,és nem a vekkert nézegeted,hogy mennyi időd maradt még.Élvezd,amit csinálsz,ne kapkodj,ne egy a sorban következő letudott feladtat legyen.

2020. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az este jött be. Akkor nem vesz el a napomból, nem sürget az idő, ki tudok kapcsolni teljesen és az edzésre koncentrálni.


Napközben nagy kiesés lenne az a durván 3-4 óra, amíg összekészülök, elmegyek, leedzek, hazamegyek, lefürdök, átöltözöm, kajálok.


Reggel pedig még nem ettem eleget, nem tudtam a szokásos 2 órámat kivárni az étkezés és az edzés között... Stb

2020. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én mindenképp munka előtt mennék. egyrészt mert egy sikerélménnyel indul a napod és utána az egész napodra hatással lesz, másrészt mert ha ledolgozod a napot már nem biztos, hogy lesz kedved edzeni, pl. közbe jöhet valami
2020. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van kardió akkor azt reggel meló előtt.

A súlyzós edzést pedig 5kor.


De akár váltogathatod is hetente hiszen nem kötött munkahelyen dolgozol.

2020. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előtte, ha fel tudsz kelni. Enni nem muszáj edzés előtt, akár csinálhatsz időszakos böjtölést is és csak délután-este eszel.
2020. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6 Miért tartód jó dolognak az időszakos böjtölést ?

A reggeli éhgyomros súlyzós edzés még talán...de izomtömeg növelés szempontjából nem a legjobb.

A kardió éhgyomorra mehet.

Persze nem írta ki a kérdező hogy mi a célja....így látatlanba beszélünk.

2020. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
zsírégetés és fogyás + gerinc erősítés
2020. jan. 20. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!