Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell edzésre fekvőtámasz...

Mell edzésre fekvőtámasz mennyit/milyen sűrűn? 19/f

Figyelt kérdés

Sosem sportoltam, így magas vagyok és picit van pocakom (190/84kg) de mégis aránytalan..tehát mellem nincs is szinte,ha hátrafele nyújtózkodok a mellemnél az összes bordám látszik..

Eldöntöttem,hogy fekvőtámasszal erősítem magam,mert mindenem gyenge,eszőterem egyenlőre még nem a suli miatt..a kérdés hogy mennyit és miylen sűrűn, hogy azért fejlődjön?

Elég kevés megy 1x20 de a végén már kétlem hogy szabályos aztán 1x15 es 1x10 ezt csinálom kb 1hete de nem jutok feljebb db-számra..bár tőlem már ez is haladás..



2020. jan. 18. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Edzőterem nem a suli miatt? Ezt nem értem a kettő miért zárja ki egymást? Messze laksz a sulitol es ha még edzenél is túl későn érnél haza vagy..? Na mindegy. Figyelj ha mindened gyenge akkor a fekvotamasz kevés lesz. Én a helyedben vennék egy 2dbos szerelhető kézisulyzo szettet ami nem nagy összeg dekatlonba 12 ezer most. Azzal mar nagyon sok gyakorlatot megtudnál csinálni minden izomcsoportra es szépen fejlődnél. Ha nem veszel akkor a fekvo melle csinálj hasprest, guggolast. A fekvőt csináld mindennap reggel es este 3-4 sorozatot max 1 perces pihenokkel. Ha érzed h nem szabályos ne csináld tovább annak nincs értelme csak ártasz vele.
2020. jan. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Videken elek pesten tanulok,mindennap 5-re erek haza,iden erettsegi nehezen osszehozhato,meg igy a kajara sem tudok 100%figyelni.

Ertem koszonom.

Napi fekvo nem “artalmas”?tud regeneralodni ugy az izom ha mindennap hasznalom?

2020. jan. 19. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy tud a saját testsúlyos gyakorlatoknak ez egy jelentős előnye
2020. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem koszonom!

Es a hasprest, guggolast hogyan tudom vagy a fekvot neheziteni?

Haspresbol megy 4x30 guggolasbol meg kb 4x20.

2020. jan. 19. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!