Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anavar? Mellékhatások? Eredmén...

Anavar? Mellékhatások? Eredmények?

Figyelt kérdés
Van aki használt a felhasználók között anavart? Tapasztalat érdekelne első sorban, kinél mit eredményezett. (Jöhetnek a pa*aszt kommentek is, de heti 7x éhgyomros kardiózok és 5x járok terembe+ 30p kardióm van ott is és időre kajálok tisztán, szóval lustasáról szó sincs)

2020. jan. 19. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
natty vagy? mi a cél? hol tartasz most edzésben?
2020. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Natty? A cél egy leszálkásított test lenne, de sehogy nem jön össze. Nem célom a versenyzés szimplán jól akarom érezni magam a bőrömbe. Az álom alak a Vivi Winkler forma lenne. Hogy érted hol tartok az edzésbe? 14kg bicepszezek, 60kg Trudazok, 100kg guggolok, 300kg lábtolózok. Minden reggel 45p éhgyomros kardióval indítok illetve edzések végén vagy 7p futás 3p has 3x-i ismétléssel vagy otthon rögtön 40p bicikli mikor melyik. Nem tudom ez milyen szint edzés terén.
2020. jan. 19. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kerdesben leirhattad volna, hogy no vagy. :)

Mar irtam volna, hogy nem er semmit, aztan elolvastam a valaszod es abbol derult ki (legalabbis ferfikent fura lenne celnak egy noi forma).

Noknel egy alap cucc, nagyon eredmenyesen lehet hasznalni, ha valaki esszel csinalja minimalisra csokkentve a mellekhatasokat. Varhatoan dieta mellett is kicsit betolt, kerekebb leszel, az izomformak es a definicio javulnak, egy kis javulas izomtomegben is elkepzelheto, a minoseget is javitja.

Mivel nem hasznaltam raadasul ferfi is vagyok szemelyes tapasztalat nincs, csak amit a kornyezetemben lattam.

2020. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ricsi74zhf ***** válasza:
55%
Ne lustálkodj ennyit inkább a keményebb edzésre és a jól összerakott kajára figyelj és nem kell szteroid...
2020. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!