Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha fenékre edzek szokásos...

Ha fenékre edzek szokásos étkezés mellet sikerül elérni a kívánt eredményt?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy étkeznék ahogy eddig 56 kiló vagyok és 174 magas szóval vékony testalkatom van


Szeretném hogy nagyobb fenekem lenne, érdemes mellé fehérje port innom?



2020. jan. 20. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mibol all a szokasos etkezesed, leirnad? :) az alapjan konnyebb megmondani, hogy mit es hogyan...
2020. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ami mondjuk éppen kaja, gyros,pörkölt, rántott hús töltöttkáposzta ilyesmi dolgok nassolni nem nagyon szoktam és inkább vizet szoktam inni, gyümölcsöt is szoktam enni gyakran
2020. jan. 20. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi 50g feherje es kello szenhidrat bevitel legyen meg, ha ezt nem tudod tartani, akkor kell csak plusz feherje.
2020. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:)
2020. jan. 20. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt es az annal a valsznal belinkelteken kifejtek dolgokat reszletesebben.


Mindenesetre: fehérjét akkor szukseges innod, ja a napi feherjebeviteled nem elegiti ki amennyit a tested felhasznal. Mivel "hazikoszt" mellett ez eselyes, igy nagy esellyel rad fer. De nőknél a megfelelo szenhidratbevitel is fontos. Zsirt minimalizald, szenhidratot pedig attol fuggoen, hogy mennyireakarsz hizni.

Ilyen magassaggal inkabb tomegnovelot javasolnek, vagy szénhidrát es feherjedus etkezest.


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..

2020. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, ja es foleg ha nem vagy hizekony tipus :) ezt lehagytam.

23/f, 6 eve a kondiban es taplalkozasban.

2020. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!