Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ötletekre, illetve akár...

Ötletekre, illetve akár konkrét dolgokra is lennék kíváncsi, lentebb kifejtem. Lehetséges nyárra a kinézet?

Figyelt kérdés

Szóval, 17 éves vagyok (idén már 18), eléggé későn érő vagyok fizikailag (genetika miatt). Szeretnék izmot teremteni valahogy magamra. Már körülbelül 2 hónapja járok terembe, de nem érzem magam hatékonynak, igazából nem vagyok biztos azokba amiket csinálok, illetve nem is tudom,hogy jó e nekem. 173cm vagyok és 52kg. Valaki esetleg tudna ajánlani edzéstervet heti 3 edzésre? Vagy akár heti 4 is lehet, ahogy a tanulmányaim engedik. Illetve természetesen súlyt is szeretnék felszedni, ezért eszek mindent. Valamilyen étrendkiegészítőt vagy fehérjét vagy akármilyet kell használnom? Ha igen milyet? Illetve remélhetőleg még nőnék valamennyit, tehát nem szeretnék olyat csinálni, ami gátolna a fejlődésben.

Köszönöm hogy elolvastad, remélem kapok válaszokat! :)



2020. jan. 20. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend+teljes testes edzés. Builder.hu-n megtalálsz mindent, nézelődj ott.
2020. jan. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! én edzővel vagyok jeleneleg, de szintén vékony. Heti 3 edzés, osztott, felső test, láb-fenék és egy vegyes. fehérje port is iszok, de elvileg ez nem annyira fontos, a kajával be tudod vinni.
2020. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!