Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Munka mellett lábedzés hogyan?

Munka mellett lábedzés hogyan?

Figyelt kérdés
Imádok lábra edzeni, viszont megkeseríti a mindennapjai, fizikai munkát végzek napi8-10órában,csomagokat emelek, pakolok raklapra, na most ez egy istenes izomláz mellett elég nehézkes, ma pl járni nem tudtam, nálatok hogy megy ez?
2020. jan. 21. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Progresszív túlterhelés, szoktasd a szervezeted a terheléshez. És biciklisfutàrként heti egyszer max effort sorozatot guggolok, nincs kifogásod.
2020. jan. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után azért hozzászokik annyira, hogy elviselhető legyen. Tipp: szedd szét kettő fele a láb edzésed. Nem tudom most hogy edzel, csak egy példa: 1. láb nap: guggolás, kitörés, merev lábas. 2. láb nap: felhúzás, lábtoló, hack guggolás. Csökkentett volumen, 4-3-3 sorozattal edzésenként.
2020. jan. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Plusz egy erős 10 perces nyújtás az edzés végén csodákra képes.
2020. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BeefEater ***** válasza:

Amit az előttem szólók írtak, plusz figyelj oda a kajára, jó kajával hamarabb regenerálódsz.

Másnap fél óra kardió szintén segíthet egy kicsit.

2020. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nem szedtem, de többen mondták már h a béta-alanin elég hatékonyan csökkenti az izomlázat, kitolja a fáradtságérzetet. Folyamatosan szedni kell és nem azonnal hat, pár hét kell neki, de megéri. Egy próbát talán megérne a Te esetedben.
2020. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elviselhetetlen meg ott az algoflex
2020. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!