Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan akinek kockás a...

Van itt olyan akinek kockás a hasa és edzőteremben edz és mondhatni izmos? 20/f

Figyelt kérdés
Ha van itt ilyen srác,privátban tudna segíteni 1-2 kérdésben?

2020. jan. 22. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért privátban? mi a kérdés? (de ha nagyon privátban akarsz, írj nyugodtan)
2020. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg miért privátban? Eleve anonim az oldal (ugye volt annyi eszed, hogy nem az elsődleges emaileddel regisztráltál, bár ugysem látjuk) és más számára is hasznos lehet a válasz.
2020. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felfújt kondis izmaim vannak ,de nem edzőteremben edzek.
2020. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazából a kajáról akartam kérdezni és privátban egyszerűbb beszélgetni erről mint itt.Ami nagyon érdekelne,ahhoz hogy izmot növeljek milyet étrendet érdemes követni,ti hogyan kajáltok?(neten mindenhol mást írnak így viszont saját tapasztalatokból könnyebb lehetne az életmódváltás).

Nekem pl zsírt is kéne égetni,de a mozgás megvan de a kaján csúszik el az egész..

2020. jan. 22. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj simán meg lehet itt is vitatni a dolgokat, legalább kiszűrhetőek a kamu fotelharcosok.


Egy kis + infót még addhatnál mint pl. testtömeg, magasság, mióta edzel, milyen gyakorlatokat végzel testzsír % stb.


Kérdezz bátran.

2020. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben köszi szépen.

190cm vagyok és 84kg olyan 20-25%testzsír,kb 5-10kg amitől megkéne szabadulnom mindenképp..és a helyére fokozatosan majd az izom..

1éve járok edzeni de azóta pl a letolás meg felhúzásnál+5kg-t tudtam csak rakni a gépre,mert nincs erőm és nem fejlődöm..feladtam már,mert nem láttam értelmét heti 3kondi es 3x45 perc futopadnak, mert semmi valtozás nem volt.azóta +3kiló fel is szaladt...19vagyok nem tudom számít-e.

2020. jan. 22. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a kajád a rossz, ha szinte semmit nem erősödtél/izmosodtál egy év alatt. Egy sima olyan étrend kéne neked mozgás és ilyen súly mellett, ami kb:

150gr fehérje 200-250gr szénhidrát és 50-60gr zsírból áll, ez neked enyhe kalória deficit lehet, ami mellett mennie kell le zsírnak, viszont kezdőként jön valamennyi izom is. Már pedig 1 év alatt +5kg felhúzásra az bőven kezdő szint.

2020. jan. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem koszonom.

Igen kezdo vagyok nagyon,de vannak akik 3honap alatt olyan eredmenyeket ernek el..en meg mar feladtam.A kajam tuti rossz volt abban biztos vagyok.

Elhataroztam hogy ujbol neki futok de mostmar mindenre 100-ig figyelek..

Es a kajaknal hogyan ezeket hogyan erdemes felosztani,milyen aranyban?

2020. jan. 23. 14:09
 9/10 Martin970 válasza:

Fogyni kell, az izomzat már valószínűleg ott van a zsír alatt csak nem rajzolódik ki. Egyébként érdemes lenne valami sportot beiktatni, azzal szórakoztatóbb a fogyás! :)

U.i.: A kockahashoz erősítsd meg a hátizmokat is mindenképp! ;)

2020. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze,kondiba edzettem het3x minden testreszre..probsltam a maxot kihozni csak ennyire futotta...a kaja edzes csak egyutt mukodik nalam a genetikam eleg rossz,konnyen hizok..fogyashoz esetleg meg valami szemelyes tapasztalatbol tipp van esetleg?
2020. jan. 23. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!