Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetel normális?

Szerintetel normális?

Figyelt kérdés

Elkeztem tömegeleni kb 2 hete 79kg ma 82,5 kg voltam igaz este fele mértem de akkor is elég zsírosnak érzem magam.

még 34 nap van belőle folytassam vagy szálkásitsak?

Alapbol az volt a célom hogy diétázzak de izom nem volt, meg gyenge voltam és ugy gondoltam nem lett volna értelme.


2020. jan. 24. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek*
2020. jan. 24. 18:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak tele lett a beled kajával. Nekem is 87 kilóról 91-re felment pár hét alatt. Hiába, most +1-1.5kg kaja van a beleimben a sok rizs meg csirke miatt. :D
2020. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Naturálon érdekes... az egyismétléseseid hogy nőttek?
2020. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd abba.Két hétböl nem tudsz hosszútávú következtetéseket levonni.Az elöttemszoloknak igaza van.

Sulyingadozás elöfirdul ,napszaktol függöen.Mennyi vizet kötöttél meg,mikor ettél,mikor mentél wc re.

A merleg nem egy megbizhato merce.2-3 kg elterés lehet.Vezess naplot,mit ettél.

Jo jel,ha az eröszinted növekszik.

A szervezeted egy idö után beáll nagyjábol a havi 0.5-max 2kg izomgyarapodásra.Elöfordulhat súlycsökkenés is olykor,nem csak súlygyarapodás,amikor hirtelen változtatsz valamit.Pld elkezdtél intenzivebben edzeni,tömegelni,diétázi,cardiozni stb,de csak hosszabb távon érdemes ezeket számításba venni.Két hét az kevés srre.

2020. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!