Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 napos guggolás 100 kilósan?

30 napos guggolás 100 kilósan?

Figyelt kérdés

Kb 98-100 kg között vagyok. El kezdtem egészségesebben meg kevesebbet enni meg több víz meg életmód váltás.

172 cm magad vagyok. 16L

Ennyi súllyal nekem ez a 30 napos guggolás nm lesz rossz hatással. Faj a térdem mondjuk meg nagyon izomlázamvan de azt bírom. A térdem miatt jobban kivagyok. Ma tartok az 5 napnál és 70 guggolás kell. Ezzel a 100kilommal ha így guggolok igye nm cseszem szét a térdem ? Am elég jól bírom meg más fajta tornákat is csinálok csak a térdemben ez a kis fájdalom bánt.


2020. jan. 26. 12:59
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát figyelj nem értek nagyon hozzá, de szerintem ne csináld, ha fáj a térded. Mert pontosan ahogy mondtad, szét fogod cseszni
2020. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd abba. 16 éves lányként 100 kilósnak úszni, stéálni és gyógytornázni kéne, nem 70 db guggolást.
2020. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Ez csak arra lenne jó, hogy teljesen tönkremegy a térded - a guggolás még normál súllyal is ogen ártalmas lehet.


Ilyen (túl)súllyal nagyon oda kellene figyelni, mit és mennyit mozogsz, mert az izületeidet teljesen szét tudod vele koptatni!

2020. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Felejtsd el. Menj el minden nap 45-60 percet sétálni.
2020. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!