Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha esetleg tudtok, mondanatok...

Ha esetleg tudtok, mondanatok par olyan vadli, comb gyakorlatot ami tenyleg latvanyosan mukodott nektek? Vagy esetleg rovid idon belul latszodik?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon vekony a labam, a vadlimon szinte semmi izom sincsen ezert mindenkepp szeretnem, ha ez megvaltozna es minnel gyorsabban. Tudom hogy turelemmel es kitartassal kell hozzaallni ezekhez a dolgokhoz, de hatha van valakinek gey ket tippe hogy hogyan lehetne ezt valamilyen szinten latvanyosan izmositani otthoni erositessel. Elore is koszi.

17 lany



2020. jan. 26. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell venni egy ketkezes rudat + tarcsat + egy allvanyt ha van helyed. Guggolas, kitores, merevlabas felhuzas, bolgar guggolas mind jo gyakorlat ha izmosodni akarsz. Sajattestsuly meg a 2 kilos bokasulyok maximum bohockodasnak jok, valtozast nem ersz el vele.
2020. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nekem visszatero terdizulet gyulladasom van, ami azzal jar, hogy a guggolas feleket nem annyira birja a terdem es konnyen begyullad, bevizesedik. Nekem az egyik ismerosom labsulyokra eskuszik, elvileg neki nagyon bevallt, most azt tanacsolta nekem hogy egyik labon allva, valamilyen sullyal a kezemben labujhegyrol lassan leereszkedve csinaljak rölövéket es szerinte egy honap alatt megfog latszodni ha naponta csinalok 20-30 at /lab. Majd meglatjuk hogy tenyleg igy lesz e , de addig is pl ehhez hasonlo tanacsokat szivesen fogadok:)
2020. jan. 26. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak jól bevált gyakorlatok vannak.


Gyakorlatok terén nem találják föl minden 2 évben újra a kereket...


Még az edzésterveknél sem. Arnold Schwarzenegger is egésztestes eddzés felbontással kezdte a karrierjét, majd később tért át a jobban ismert felbontásaira.


Csak a trendek változnak.


Szóval keress rá a neten.

2020. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Vádli plasztika. Komolyan! Eleve rossz a genetikád ami a vádlit illeti, plusz még térd problémáid is vannak. Ráadásul otthon akarsz edzeni, ahol gondolom se álló vádligép, se ülő vádligép se combtolo nincs amin vadlizhatnál. Így konkrétan semmit nem fog fejlődni a vádlid. Akinek nincs jó genetikaja egyébként se fog tapasztalni nagy változást. Hasonló cipőben jarok. 27 vagyok 6-tol 17 éves koromig fociztam klub szinten heti minimum 4 edzés plusz meccs. Majd elkezdtem hobbi szinten testépíteni, próbáltam mindent vádlira heti 4-5 majd csak 1-2 edzes, sok/kevés ismetles. Konkrétan szinte semmit nem változott, alig van vadlim mindezek ellenére. Rengeteg bele ölt munka/idő a semmiért. A Vadli az az izomcsoport amely 90%-ban a genetikan múlik. Gimibe volt egy osztálytársam életébe semmit nem sportolt mégis akkora vadlijai voltak mintha két tégla lett volna berakva a lábszárába.
2020. jan. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a gond,hogy mikor guggolásról van szó,hirtelen mindenkinek térde fáj,a háta fáj,ez fáj,az fáj...

Jó!Ne guggolj ,mert az nehéz, alig kapsz levegőt,izzadsz ,mint egy ló,és az izmaid égnek.

De vedd figyelembe,hogy pont a legjobb gyakorlatot hagyod ki.

17 évesen térdbajaid vannak?Mi lesz később?Egy hikomat leszel?

49 vagyok és simán guggolok nagy súlyokkal,semmi baja a térdemnek.


Ne vedd bántásnak,csak az volt a célom,hogy felhivjam a figyelmedet. Fokuszálj arra,hogy elérd a guggolást!Legyen ez cél!

Menj, hozasd rendbe magad .Dolgozz azon,hogy az izületeid erősödjenek.Szedjél izületvédőt stb..

Túl fiatal vagy te ahhoz,hogy beletörődj ilyen problémákba!

Kitöréseket is végezhetsz..de megint ugye a térd..



Vádli.

Genetikára azok hivatkoznak,akik feladták.

Lehet xar genetika,de nem lehet erre fogni mindent.

Vádlizás állva ,súlyokkal a kezedben.

Váltott egylábas vádli falnak támaszkodva

Ülő vádli pld tárcsával,valami súllyal a térdeden.

2020. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!